۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۵

اداره کل زندان‌های آذربایجان شرقی نا آرامی در زندان مرکزی تبریز را تکذیب کرد

اداره کل زندان‌های آذربایجان شرقی نا آرامی در زندان مرکزی تبریز را تکذیب کرد
عصر امروز با انتشار دود آتش‌سوزی از زندان تبریز و انتشار تصاویر آن از طریق فضای مجازی، شایعه شورش و نا آرامی به شدت دست به دست و گوشی به گوشی چرخید تا فرماندار تبریز را وادار به واکنش کند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، عصر امروز با انتشار دود آتش سوزی از زندان تبریز و انتشار تصاویر آن از طریق فضای مجازی، شایعه شورش و نا آرامی به شدت دست به دست و گوشی به گوشی چرخید تا فرماندار تبریز را وادار به واکنش کند

بهروز مهدوی، فرماندار تبریز در واکنش به برخی شایعات در مورد زندان و زندانیان، گفت: وقوع آتش‌سوزی جزئی و نگرانی ناشی از آن میان زندانیان و انتظامات زندان تبریز موجب التهاب در این مکان شد که اخبار منتشرشده مبنی بر وقوع تیراندازی در زندان تبریز کذب است.

جریمه زندان برای ناقضان قرنطینه کرونایی در ایتالیاتوضیحات سخنگوی قوه قضاییه درباره آزادی نخبه ایرانی از زندان فرانسه+ فیلمجلال روح‌الله نژاد ایرانی‌ زندانی در فرانسه با گابریل مارشال فرانسوی تبادل شد

اداره کل زندان‌های آذربایجان شرقی و زندان تبریز هم اخبار انتشار یافته در فضای مجازی مبنی بر نا آرامی در زندان مرکزی تبریز را عاری از حقیقت دانسته و صحت آن را تکذیب کرد.

زندان تبریز در اطلاعیه خود آورده است: برابر بررسی‌های به عمل آمده، مشخص شد چند نفر از زندانیان خواسته‌هایی داشتند که با صحبت و توضیحات مسئولان مربوطه موضوع منتفی شد.

منبع : تسنیم
website tracking