۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۵

وحیدی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مجلس یازدهم بی تجربه نخواهد بود

مجلس یازدهم بی تجربه نخواهد بود
منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم شاید تکراری باشد، ولی بی تجربه نیست.

مجلس یازدهم جدید هست، تکراری و بی تجربه نیستمحمد وحیدی نماینده منتخب حوزه انتخابیه بجنورد، مانه، جاجرم و سملقان در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: جوانگرایی هیچ گاه اتفاق بد و منفی نبوده است. ما همیشه می‌گوییم که باید به جوان‌ها فرصت بدهیم، باید نیرو‌های جوان‌تر برخواسته از بطن انقلاب بیایند و کار‌ها را به دست بگیرند. مجلس یازدهم فرصت خوبی برای این اتفاق است.

او افزود: نیرو‌های جوان چند ویژگی دارند، یکی اینکه میزان تلاش بیشتری دارند، خستگی کمتری دارند، خلاقیت بالاتری دارند، از ابزار علم جدید و پیشرفت‌هایی که در دنیا رخ می‌دهد با خبر هستند و نگاه روز به مسائل کشور دارند که می‌توانند سرعت کار را افزایش دهند و می‌توانند با دقت و با استفاده از ابزار مدرن، کار را پیش ببرند.

وحیدی ادامه داد: جوانان امروزی به استارتاپ‌ها و نگاه‌هایی که در دنیای دیجیتال وجود دارد و سرعت کار را افزایش می‌دهند مسلط‌تر هستند.

منتخب مردم بجنورد، مانه، جاجرم و سملقان در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم هم تجربیات مجالس گذشته را دارد و هم بخشی از افرادی که در این دوره حضور دارند، تجربه مجالس گذشته را دارند که این تجربیات می‌تواند در اختیار سایر نمایندگان قرار بگیرد. مجلس یازدهم جدید هست، ولی بی تجربه نیست.

او در پایان گفت: حوزه بسیار مهمی که می‌تواند مجلس را همراهی کند، مرکز پژوهش‌های مجلس است که نقش مهمی در تصمیم گیری‌ها و تصمیم سازی‌های مجلس دارد که باید با استفاده از نخبگان دانشگاهی و ظرفیت‌های موجود که در اختیارش قرار می‌گیرد، سطح کیفی فعالیت‌ها را ارتقاء دهند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking