۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۳

بسته اینستاگرامی ورزشکاران به تاریخ ۷ فروردین؛

عکس قدیمی جواد نکونام با مالک باشگاه شهرخودرو ؛ عکس قدیمی حنیف عمران زاده با نقی و ارسطوی سریال پایتخت

عکس قدیمی جواد نکونام با  مالک باشگاه شهرخودرو ؛ عکس قدیمی حنیف عمران زاده با نقی و ارسطوی سریال پایتخت
در این گزارش می‌توانید گزیده‌ای از فعالیت ورزشکاران در فضای مجازی را مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام از جمله شبکه‌های اجتماعی در میان مردم جهان است که دارای مخاطبان بسیار زیادی است و همین موضوع سبب شده تا افراد مشهور جامعه به ویژه سیاستمداران، ورزشکاران و هنرمندان از آن به عنوان ابزاری برای بیان برخی مسائل و موضوعات و یا دریچه‌ای برای صحبت با مردم جامعه و هوادارانشان استفاده کنند.

در این گزارش می‌توانید گزیده‌ای از فعالیت‌های مجازی ورزشکاران در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده کنید.

جواد نکونام، ملی پوش اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان و سرمربی کنونی تیم فوتبال فولاد خوزستان تصویری قدیمی از خود در کنار فرهاد حمیداوی، مالک کنونی باشگاه شهرخودرو در اینستاگرامش منتشر کرد.

عکس قدیمی جواد نکونام با  مالک باشگاه شهرخودرو ؛ /////////////////

علی پروین، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران  و باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود برای مردم ایران بهترین ها را آرزو کرد. پروین در این پست نوشت: « کرونا روز‌های حساس و عجیبی را برای مردم رقم زده است. فقط امیدوارم تمام اتفاقات تلخ از بین رفته و شادی دوباره به خانه‌های ایرانیان بازگردد، چون مردم ایران شایسته بهترین‌ها هستند. به امید خدا تا آخر همین عید، کرونا با کمک همه مردم ریشه‌کن شود. البته مردم ما باسواد هستند و خودشان رعایت می‌کنند، اما من هم وظیفه خودم می‌دانم که این مسائل را عنوان کنم.»

عکس قدیمی جواد نکونام با  مالک باشگاه شهرخودرو ؛ دعای علی پروین برای مردم ایران

حنیف عمران زاده، بازیکن سابق تیم استقلال تهران با انتشار عکسی قدیمی به همراه محسن تنابنده و احمد مهران فر در اینستاگرام خود نوشت: « يه عكس قديمى. مرسى كه تو اين روزاىِ سخت خندرو به خونهامون آوردين. دمتون گرم. جاى پيتر چكم خالى. »

عکس قدیمی جواد نکونام با  مالک باشگاه شهرخودرو ؛ دعای علی پروین برای مردم ایران

مهدی طارمی، بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان و عضو فعلی تیم ریو آوه پرتغال با انتشار پستی در اینستاگرام خود از پخش ۲۰ هزار ماسک تولیدی در محلات و روستاهای بوشهر خبر داد. مهدی طارمی در اواخر سال ۹۸ نیز در اولین گام برای مبارزه با کرونا ۵۰ کارت هدیه‌ی نقدی به پرستاران بیمارستان خلیج فارس بوشهر اهداء کرده بود.

عکس قدیمی جواد نکونام با  مالک باشگاه شهرخودرو ؛ عکس قدیمی حنیف عمران زاده با نقی و ارسطوی سریال پایتخت

علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان و عضو تیم باشگاه برایتون انگلیس ویدئویی از دعوت فوتبالیست های مشهور از مردم برای ماندن در خانه در اینستاگرامش منتشر کرد. جهانبخش در این پست اینستاگرامی نوشت: « لطفا برای حفظ سلامتی خودتون و خانوادتون،کم کردن حجم کاری و فشار روحی که تمامی دکترها و پرستار های عزیزمون درگیرش هستند،در خانه ها بمانید.»

عکس قدیمی جواد نکونام با  مالک باشگاه شهرخودرو ؛ عکس قدیمی حنیف عمران زاده با نقی و ارسطوی سریال پایتخت

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking