۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۱

پیشگیری از شیوع کرونا ر شرکت فولاد اکسین خوزستان

پیشگیری از شیوع کرونا ر شرکت فولاد اکسین خوزستان
دبیر کمیته پیشگیری از کرونا ویروس شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: هدف ما پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در شرکت بوده و است و رعایت تمام نکات بهداشتی را در دستور کار داریم.

ثابتی مدیر HSE و دبیر کمیته پیشگیری از کرونا ویروس شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: هدف ما پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در شرکت بوده و است و برحسب وظیفه که نسبت به همکاران داریم استراتژی‌های کلی را مطابق پروتکل‌های وزارت بهداشت عمل کردیم.

او در ادامه ضمن اعلام تامین منابع برای مقابله با کرونا ویروس بیان داشت: یک برنامه جامع تعریف کردیم که به استحضار مدیرعامل رسید و منابع مالی آن تهیه گردید مواد ضدعفونی کننده برای سطوح، دست‌ها آماده کردیم.

ثابتی با اشاره به خدماتی که به منظور کنترل بیماری کووید ۱۹ در این شرکت انجام شد تصریح کرد: همکارانی که بیماری زمینه‌ای داشتند را مشخص کردیمو به آن‌ها مرخصی تشویق داده شد تا در منزل استراحت کنند همچنین ۴ هزار و ۲۰۰ عدد ماسک و ۸ هزار دستکش از ابتدای شیوع بیماری کرونا ویروس برای پرسنل شرکت فولاد اکسین خوزستان خریداری کردیم و در اختیار آن‌ها قرار دادیم.

انتهای پیام /م 

کلیدواژه ها :خوزستان شرکت
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking