۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۴

۸۸۸ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند

۸۸۸ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافتند
سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون ۸۸۸ نفر از افرادی که در استان با علائم کرونا در مراکز درمانی بستری شده‌اند، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   ابراهیم شکیبا در جمع خبرنگاران با اشاره به تایید ابتلای ۱۹۴ نفر به ویروس کرونا در استان، گفت: از این تعداد متاسفانه ۲۱ نفر جان باختند.

او با اشاره به بستری ۱۰۰۹ نفر از بیماران با علائم تنفسی در مراکز درمانی استان از شروع اپیدمی کرونا، گفت: تاکنون ۸۸۸ نفر از این افراد ترخیص شده اند.

شکیبا  بیان کرد: هم اکنون ۱۰۰ نفر در مراکز درمانی استان همچنان بستری هستند.

رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه افزود: همچنان خواسته اصلی ما از مردم این است که در خانه‌های خود بمانند و نکات بهداشتی را هر روز با جدیت ادامه دهند.

او افزود: افراد نباید با گذشت زمان بی خیال این بیماری و رعایت مراقبت‌های بهداشتی شوند و باید بدانند ابتلا به کرونا در کمین همه افراد است و بهترین راه مقابله با این بیماری بحث پیشگیری است.

شکیبا گفت: از مردم می‌خواهیم تا مدتی از رفتن به دید و بازدید و سر زدن به دوست و آشنا خودداری کنند و اجازه دهند این بیماری مرتفع شده و پس از آن صله رحم را به جا آورند.

انتهای  پیام/ز

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking