۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۲

بازدید فرمانده سپاه کرمان از روند بسته‌بندی کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده استان+تصاویر

بازدید فرمانده سپاه کرمان از روند بسته‌بندی کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده استان+تصاویر
برای جلوگیری از انتقال ویروس تمامی کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده توسط سپاه پس بسته‌بندی و ضدعفونی به مناطق سیل‌زده جنوب کرمان حمل می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جیرفت، از لحظات اولیه وقوع سیل در استان سپاه با تمامی توان و تجهیزات در خط مقدم امدادرسانی به مردم آسیب‌دیده منطقه حاضر شده و امدادرسانی به مردم گرفتار، لایروبی معابر و منازل، ضدعفونی و گندزدایی مناطق سیل‌زده، بازگشایی محورهای اصلی، فرعی و روستایی، امدادرسانی هوایی و راه‌اندازی بیمارستان صحرایی تنها گوشه‌ای از خدمات سپاه و بسیج در این مناطق محروم است.

برای جلوگیری ازانتقال ویروس کرونا که امروز در کشور ما شایع شده تمامی کمک‌های مردمی جمع‌آوری شده توسط سپاه پس بسته‌بندی و ضدعفونی توسط خودروهای کانکس‌دار به مناطق سیل‌زده جنوب کرمان حمل می‌شود.

استاندار کرمان: چرا امدادرسانی به 30 روستای سیل‌زده هنوز انجام نشده است؟در شورای هماهنگی مدیریت بحران کرمان چه گذشت/ از کمبودها و نیازهای مناطق سیل‌زده تا اقدامات سپاهفرمانده سپاه کرمان: جنوب استان کرمان قرق شد / اجازه ورود افراد غیربومی به مناطق سیل‌زده جنوب کرمان داده نمی‌شود‌

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان عصر امروز از روند ضدعفونی، بسته‌بندی و حمل کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده جنوب استان بازدید داشت.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: از نخستین ساعات بروز سیلاب در جنوب استان کرمان سپاه ثارالله استان با بسیج امکانات به امداد سیل‌زدگان در این مناطق شتافت.

سردار معروفی با بیان اینکه در منطقه جازموریان با تدابیر اندیشیده شده منطقه سیل‌زده به دو قسمت تقسیم شد که یک قسمت به جمعیت هلال احمر و یک قسمت به سپاه واگذار شد افزود: مجموعه سپاه ثارالله استان با مستقر کردن فرماندهی منطقه سیل زده، اقدامات و فعالیت‌های سپاه ثارالله را در منطقه سیل زده مدیریت کرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون تجهیزات لجستیکی سپاه در منطقه سیل‌زده زهکلوت مشغول تقویت داگت‌های حفاظتی شهر زهکلوت هستند گفت: با استفاده از توان ماشین‌آلات سنگین سپاه رودخانه‌های حاشیه‌ای شهر زهکلوت از کناره‌ها مقاوم‌سازی می‌شود تا در بارندگی‌های آینده از این مناطق هیچ‌گونه تهدیدی را شاهد نباشیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه از تمام توان خود برای کمک به مردم استفاده می‌کند افزود: تمامی دستگاه‌ها و امکانات سپاه در رودبار مستقر شده تا بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات این مردم را کم کنیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking