۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۹

دبیری: سلامتی بازیکنان مهم است/ تعطیلی لیگ می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد

دبیری: سلامتی بازیکنان مهم است/ تعطیلی لیگ می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد
عضو سابق هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در حالی که مسابقات المپیک به تعویق افتاد، تعطیلی لیگ هم می‌تواند یکی از گزینه‌های مسئولان فوتبال کشور باشد.
- اخبار استانها -

شهرام دبیری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در تبریز در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور اظهار داشت: امروز و در این شرایط سلامتی بازیکنان مهم‌تر از هر چیزی بوده و به نظر من باید در این 3 هفته باقیمانده از فروردین همچنان تمرینات و فعالیت‌های ورزشی دسته‌جمعی تعطیل و منتظر شرایط روزهای آتی باشیم.

وی افزود: شرایط بسیار سختی است و اگر تیم‌ها تمرینات خود را آغاز نکنند در شروع مسابقات نیاز به بدنسازی مجدد دارند. در غیر این صورت بازیکنان با مصدومیت‌های شدیدی مواجه خواهند شد، از طرفی سلامتی بازیکنان هم مهم بوده و با شروع تمرینات در این روزها زنجیره انتشار کرونا قطع نخواهد شد.

گزارش ویدئویی تسنیم| سازماندهی پاسداران و بسیجیان برای مقابله با کرونا در کردستانرکورد مبتلای روزانه کرونا در آذربایجان شرقی شکسته شد / مبتلایان به 1094 نفر رسید‌سپاه آذربایجان شرقی در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس / توزیع 25 هزار بسته بهداشتی در مناطق محرومتولید ماسک توسط بسیج ورزشکاران آذربایجان‌شرقی تا پایان فروردین‌ماه ادامه دارد

عضو سابق هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: تعطیلی لیگ می‌تواند یکی از گزینه‌های مسئولان باشد. لیگ برتر مهم‌تر از المپیک نیست که یک سال به تعویق افتاد. در چنین شرایطی ادامه لیگ عملاً میسر نبوده و به نظر من لیگ برتر تنها با معرفی نمایندگان ایران در آسیا به ترتیب 4 تیم اول، پایان یافته تلقی شود.

دبیری در پایان گفت: در حال حاضر مربیان می‌توانند از طریق فضای مجازی تمرینات لازم برای حفظ آمادگی جسمانی بازیکنان خود را داده و تا مشخص شدن وضعیت ادامه لیگ تا حدودی بازیکنان خود را تا حدودی آماده نگه دارند.

کلیدواژه ها :به سلامتی اخبار مهم
منبع : تسنیم
website tracking