۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

مبینی: ورزشکاران در شرایط آرمانی در المپیک شرکت می‌کنند/ دوومیدانی کاران از اردو‌های خارجی برمی‌گردند

مبینی: ورزشکاران در شرایط آرمانی در المپیک شرکت می‌کنند/ دوومیدانی کاران از اردو‌های خارجی برمی‌گردند
سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: تعویق دوومیدانی به نفع ورزشکاران است تا در شرایط آرمانی در این رقابت‌ها شرکت کنند.

مبینی: ورزشکاران در شرایط آرمانی در المپیک شرکت می کنند/ دو و میدانی کاران از اردوهای خارجی برمی گردندمهدی مبینی سرپرست فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با  خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تعویق المپیک توکیو، اظهار کرد: تعویق دوومیدانی به نفع ورزشکاران است تا در شرایط آرمانی در این رقابت‌ها شرکت کنند. همچنین ورزشکاران در زمان قرنطینه نمی‌توانند به دوران اوج خود برسند و در طول ۲، ۳ ماه تمرین کنند.

مبینی درباره زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیک توکیو، گفت: در حال حاضر تمام دنیا در بلاتکلیفی به سر می‌برند و همه مسابقات و کمپ‌های ورزشی تعطیل شده است به همین علت بهنام شیری و حسین رسولی از بلاروس و قنبرزاده از روسیه برمی‌گردند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید. من از طریق کمیته بین‌المللی فدراسیون پیگیر هستم تا ورزشکاران ما در اردو‌های خارجی بتوانند بدون مشکلی  به ایران بازگردند.

او افزود: طبق برنامه قرار بود که قنبرزاده امروز پنج‌شنبه به ایران بازگردد، اما بلیتش لغو شد و پیگیر هستیم تا با اولین پرواز او به ایران برگردد. همچنین بهنام شیری و حسین رسولی هم با اولین پرواز در روز ۳۰ فروردین ماه از بلاروس به ایران برمی‌گردند.

بیشتر بخوانید: سرپرست فدراسیون دوومیدانی مشخص شد

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking