۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۵

دانشجویان چهارمحال و بختیاری پای کار مبارزه با ویروس کرونا

دانشجویان چهارمحال و بختیاری پای کار مبارزه با ویروس کرونا
مسئول قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا
- اخبار استانها -

یحیی خواجه‌علی‌ در گفتگو با خبرنگار تسنیم‌ در شهرکرد، اظهار داشت: قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا استان از ابتدای شیوع این ویروس در کشور فعالیت خود را در 4 کارگروه اقدام‌ عملی، مطالبه گری، رسانه و محتوا و مساله یابی آغاز کرد.

احتمال طغیان رودخانه‌های فصلی در چهارمحال و بختیاریتعداد مبتلایان به ویروس کرونا در چهارمحال و بختیاری به 87 نفر رسید800 گروه جهادی در چهارمحال و بختیاری در مبارزه با کرونا فعالیت می‌کنند

وی افزود: در این‌ قرارگاه‌ دانشجویی، دانشجویان همه دانشگاه‌های آزاد، پیام‌نور، دولتی، علوم‌ پزشکی و علمی‌کاربردی فعالیت دارند.

مسئول قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: با همکاری قرارگاه بانوان و سازمان تبلیغات اسلامی‌ استان چهارمحال و بختیاری روزانه هزار ماسک تولید می‌شود.

خواجه‌علی‌  تاکید کرد: با راه اندازی نقاهتگاه به همت علوم پزشکی و معاونت بهداشت و درمان سپاه استان، دانشجویان پزشکی این‌ قرارگاه، برای ارائه خدمات درمانی به بیماران فعالیت خواهند کرد.

مسئول قرارگاه دانشجویی مبارزه با کرونا استان با بیان اینکه ضدعفونی معابر و اماکن شهری با همکاری 80 دانشجو بصورت مداوم انجام می‌شود، گفت:‌ بخشی از خدمات سامانه 4030 نیز‌ با همکاری دانشجویان پزشکی علوم پزشکی برای مشاوره اداره می‌شود.

خواجه‌علی‌ با اشاره به طرح مطالبه جدی از استاندار برای ممانعت از تردد درمحورهای‌ ورودی استان و غربالگری در مبادی ورودی‌ افزود: دانشجویان در پایگاه‌های غربالگری استان با مسئولان همکاری می‌کنند.

 وی تصریح‌کرد: این‌ قرارگاه همچنین در زمینه تولید محتوا در قالب پادکست و کلیپ‌ برای ارتقا آگاهی کاربران در زمینه‌ ویروس کرونا به صورت گسترده در فضای مجازی فعالیت دارد.

کلیدواژه ها :دانشجوی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking