۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۷

در تماسی تلفنی صورت گرفت؛

قدردانی رئیس قوه قضاییه از ارتش جهت مقابله موثر با ویروس کرونا

قدردانی رئیس قوه قضاییه از ارتش جهت مقابله موثر با ویروس کرونا
آیت‌الله رییسی، ضمن تشکر از اقدامات ارتشیان و سایر نیرو‌های مسلح گفت: اقدامات جهادی ارتش برای مردم امیدبخش است.

قدردانی رئیس قوه قضاییه از ارتش جهت مقابله موثر با ویروس کرونابه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس قوه قضاییه در تماس تلفنی با امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش از ورود و اقدامات ارتشیان و سایر نیرو‌های مسلح در خدمات رسانی به مردم تشکر کرد و گفت: بر خود لازم می‌دانم صمیمانه از زحمات شما و نیرو‌های تحت امر در مقابله بیماری کووید ۱۹ تشکر کنم.

او با اشاره به تلاش‌های گسترده صورت گرفته از سوی واحد‌های مختلف ارتش و ساماندهی سریع نیرو‌ها برای ضد عفونی کردن معابر و محله‌ها و همچنین اقدامات بهداشتی و درمانی در کمک به کادر درمان گفت: ارتش در این زمینه به خوبی درخشیده است و سازمان دهی سریع شما در ایجاد بیمارستان و نقاهتگاه‌ها، هم امید ویژه‌ای برای مردم ایجاد کرده و هم جان تازه‌ای به کادر بهداشت و درمان کشور داده است. اقدامات جهادی ارتش برای مردم اطمینان آفرین و امیدبخش است.

امیر سرلشکر موسوی، فرمانده کل ارتش نیز، ضمن تبریک ایام و تشکر از آیت الله رییسی به خاطر پیگیری امور جاری کشور گفت: آنچه در رسانه‌ها به آن پرداخته شده است، بخشی از اقدامات جهادی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. ما با همه توان در خدمت مردم و بخش بهداشتی و درمانی کشور هستیم و الحمدلله آمادگی مناسبی برای خدمت ایجاد کرده ایم.

کلیدواژه ها :ارتش
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking