۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۵

از محل عواید موقوفات اجرایی می‌شود؛

دست های مهربانی،یاری گر نیازمندان قم

دست های مهربانی،یاری گر نیازمندان قم
بسته‌های حمایتی در قالب طرح "دستان مهربانی" با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال میان نیازمندان قم توزیع می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری،مدیرکل اوقاف استان قم اظهار کرد:به همت اوقاف وامور خیریه شهرستان قم ناحیه یک، طرح دستان مهربانی به منظور توزیع بسته‌های حمایتی بین نیازمندان با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در قم اجرایی می‌شود.

او افزود: این طرح  یکی از برنامه‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است که به مناسبت عید نوروز و با هدف حمایت از نیازمندان از محل عواید موقوفات و امامزادگان اجرایی می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم عنوان کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور در استان قم نیز اجرایی می‌شود و محوریت کار با مراکز افق امامزادگان شاخص استان خواهد بود. بر این اساس ۱۵۰۰ بسته غذایی به ارزش ۵ میلیارد ریال تهیه و در بین نیازمندانی که توسط مراکز افق شناسایی شده‌اند توزیع می‌شود.

او با بیان اینکه این بسته‌های حمایتی، فرهنگی و بهداشتی شامل ۱۰ کیلوگرم برنج ایرانی، حبوبات، ماکارونی، روغن، محلول شستشوی دست و ماسک و اقلام فرهنگی است گفت: بسته‌های مذکور تهیه و به تدریج و طی ایام نوروز توزیع خواهد شد و در نهایت تا هشتم فروردین ماه شاهد توزیع همه بسته‌ها در بین نیازمندان خواهیم بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking