۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲

گزارش ویدئویی تسنیم| مردم برای مبارزه با کرونا بسیج شدند / ساحل خالی از جمعیت خلیج فارس در بوشهر

گزارش ویدئویی تسنیم| مردم برای مبارزه با کرونا بسیج شدند / ساحل خالی از جمعیت خلیج فارس در بوشهر
گروه استان‌ها ـ در راستای مقابله با بیماری کرونا این روزها با همکاری مردم و سازمان‌های ذیربط ضمن تعطیلی پارک‌ها، هتل‌ها و کمپ‌های اقامتی، سواحل خلیج فارس در استان بوشهر از حضور مردم خالی شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، با توجه به شیوع ویروس کرونا نوروز امسال امکان پذیرش و اسکان مسافر نوروزی در استان بوشهر فراهم نیست و مردم همواره بر جلوگیری از مسافران به نقاط مختلف استان بوشهر تاکید دارند.

با اعمال محدودیت‌های سفر نوروزی برای جلوگیری از گسترش و شیوع بیشتر ویروس کرونا،اقامتگاه‌ها و هتل‌های گوناگون  تعطیل شد و ارائه خدمات گردشگری و رفاهی به مسافران ممنوع شده است.

استاندار بوشهر ضمن تاکید بر لزوم ماندن در خانه و سفرنکردن برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کنترل تمامی خروجی ها و ورودی‌های استان بوشهر با همکاری نیروی انتظامی و بسیج تشدید می‌شود.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه همه مراکز طبیعت گردی و تفریحی استان بوشهر تا اطلاع ثانوی تعطیل است  تاکید کرد:  همه مردم  باید ضمن پرهیز از سفرهای درون و برون استانی و رعایت موارد بهداشتی زمینه قطع زنجیره  انتقال ویروس کرونا را فراهم کنند تا بتوان آنرا را شکست داد.

استاندار بوشهر: ورود و خروج مردم استان بوشهردر شهرها کنترل می‌شود 90 درصد بیماران کرونایی استان بوشهر بهبود یافتند / 5 نفر فوت کردند‌ 472 هزار ماسک در استان بوشهر توزیع شد

در این راستا همکاری همه  مردم به ویژه کسبه، فعالان اجتماعی و دیگر اقشار در مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر ستودنی است چراکه ساحل خلیج فارس بدون حضور مردم در بوشهر نشان از همراهی و همکاری همه آحاد جامعه در مقابله با ویروس کروناست.

ویروس کرونا ,

کلیدواژه ها :بوشهر
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking