۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲

اخرین اقدامات سپاه برای مقابله با کرونا در خوزستان/ 1400 گروه جهادی وظیفه ضدعفونی کردن شهرها را بر عهده گرفتند

اخرین اقدامات سپاه برای مقابله با کرونا در خوزستان/ 1400 گروه جهادی وظیفه ضدعفونی کردن شهرها را بر عهده گرفتند
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان با اشاره به فعالیت 40 کارگاه تولید ماسک در خوزستان گفت: 1400 گروه جهادی نیز همزمان در همه شهرهای استان درحال ضد عفونی کردن خیابان ها و معابر عمومی هستند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم در اهواز، سردار حسن شاهوار پور امروز در حاشیه افتتاح کارگاه تولید ماسک در مجتمع ورزشی شهید جهان آرا اهواز، با اشاره به تلاش نیروهای نظامی برای کاهش شیوع بیماری کرونا، اظهاراداشت: سپاه برای یاری رساندن به مردم در حوزه بهداشت و درمان و افرادی که در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا هستند با همه امکانات وارد عرصه شده است.

وی افرود: یکی از بخش های مهم بحث پیشگیری است که مهمترین اقدام در آن قطع زنجیره انتقال ویروس بوده و چرخه آن باید قطع شود.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان ادامه داد: تهیه مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی برای مناطق محروم و دوخت ماسک و لباس بیمارستانی از دیگر فعالیت های سپاه و بسیج برای کنترل شیوع بیماری کرونا است.

سردار شاهوارپور با اشاره به راه اندازی کارگاه های تولید ماسک، گفت: درحال حاضر 40 کارگاه اقتصاد مقاومتی برای ساخت ماسک در نطر گرفته شده است. همچنین بیش از 1400 گروه جهادی در حال ضد عفونی کردن خیابان ها و مشارکت در غربالگری مردم هستند.

وی افزود: حدود 3 میلیون جمعیت استان در غربالگری شرکت کردند که افزایش آمار مبتلایان نتیجه همین غربالگری و شناسایی افراد بیمار است.

گزارش ویدئویی تسنیم| آغاز رزمایش بیولوژیک در ‌استان خوزستان / عملیات تکاوران سپاه برای ضدعفونی کامل اهوازفرمانده سپاه خوزستان: مجتمع ورزشی شهید جهان‌آرا‌ به کارگاه تولید مواد ضدعفونی تبدیل شدسردار پاکپور: نیروی زمینی سپاه برای مقابله با کرونا تمام تجهیزات خود را به میدان آورد

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر خوزستان ادامه داد: در گذشته نیر با غربالگری فلج اطفال توانستیم این بیماری را در کشور ریشه کن کنیم و امیدواریم با ادامه غربالگری بتوانیم کرونا را شکست دهیم.

سردار شاهوارپور خاطرنشان کرد: در حوزه درمان نیز بسیج جامعه پزشکی تیم های خود را آماده کرده و در صورت لزوم و ضرورت افرادی که پس از نقاهت بیمارستانی بخواهند در قرنطینه قرار بگیرند مکان‌هایی در نظر گرفته شده که می‌توانند ادامه درمان خود را در آن مکان ادامه دهند.

وی درپایان گفت: مردم و همه مسئولان در خط مقدمه یک جنگ هستند که باید به عنوان یک سنگربان وظیفه خود را انجام دهند. مردم باید در خانه بمانند و مسئولان نیز باید در جهت ارائه خدمات درمانی و بهداشتی تلاش بیشتری داشته باشند.

کلیدواژه ها :کارگاه فعالیت حضرت
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking