۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۶

گزارش ویدئویی تسنیم| رزمایش نیروهای مسلح کردستان برای دفاع بیولوژیک / افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در سنندج

گزارش ویدئویی تسنیم| رزمایش نیروهای مسلح کردستان برای دفاع بیولوژیک / افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در سنندج
گروه استان‌ها ـ پس از اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت، بیمارستان صحرایی شهید قاضی سپاه در سنندج افتتاح و آماده خدمت‌رسانی به بیماران مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، رزمایش دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت نیروی زمینی سپاه با حضور 10 هزار و 58 نفر از نیروهای سپاه و بسیج در مرکز و سراسر استان کردستان برگزار شد.

همچنین در حاشیه مراسم رزمایش دفاع بیولوژیک در مرکز استان،  از گیت رفع آلودگی ویروس که توسط دو پژوهشگر کردستانی تولید شده رونمایی و سپس بیمارستان سیار شهید قاضی سپاه بیت‌المقدس با ظرفیت 60 تخت و به‌منظور خدمات‌رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در محوطه ورزشگاه 22 گولان سنندج آغاز به‌کار کرد.

فرمانده سپاه استان کردستان در گفت‌وگو با تسنیم: تمام امکانات لجستیکی و درمانی ‌سپاه برای ریشه‌کن‌سازی «کرونا» در خدمت مردم است + فیلمنماینده ولی‌فقیه در کردستان در گفت‌وگو با تسنیم: "رعایت توصیه‌های بهداشتی و در خانه ماندن" راه عبور از بحران کرونا است + فیلم

کادر پزشکی بیمارستان صحرایی شهید قاضی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در محوطه ورزشگاه 22 گولان سنندج آمادگی ارائه خدمات و اقدامات تشخیصی و درمانی را برای بیماران مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا انجام می‌دهد؛ در این بیمارستان سیار بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده که با تعداد 60 تخت بستری مناسب می‌تواند کمک شایانی به استان در زمان اوج و پیک بیماری کرونا کند.

در ادامه گزارش اختصاصی خبرگزاری تسنیم از رزمایش دفاع بیولوژیک شهدای مدافع سلامت و آغاز به‌کار بیمارستان شهید قاضی سپاه بیت‌القدس در سنندج را مشاهده خواهید کرد:

ویروس کرونا ,

کلیدواژه ها :بیمارستان رزمایش
منبع : تسنیم
website tracking