۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۴

خسارت 14 میلیارد تومانی سیل در قلعه گنج کرمان/ فیبرنوری دچار مشکل است

خسارت 14 میلیارد تومانی سیل در قلعه گنج کرمان/ فیبرنوری دچار مشکل است
فرماندار شهرستان قلعه‌گنج از خسارت 14 میلیارد تومانی سیل به در حوزه کشاورزی، راه‌ها، مسکن و زیر‌ساخت در این شهرستان خبر داد.
- اخبار استانها -

مهدی شهسواری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قلعه‌گنج با بیان اینکه شهرستان قلعه گنج نیز در سیل اخیر دچار خسارت شده اظهار داشت: 14 میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف به این  شهرستان قلعه گنج خسارت وارد شده است.                  

در شورای هماهنگی مدیریت بحران کرمان چه گذشت/ از کمبودها و نیازهای مناطق سیل‌زده تا اقدامات سپاهاحداث و ترمیم سیل‌بند در مناطق سیل‌زده کرمان / خطر وقوع سیل مجدد وجود داردفرمانده سپاه کرمان: جنوب استان کرمان قرق شد / اجازه ورود افراد غیربومی به مناطق سیل‌زده جنوب کرمان داده نمی‌شود‌بازگشایی 166 راه اصلی، فرعی و روستایی کرمان؛ امدادرسانی هوایی به 10 نقطه سیل‌زده

وی با اشاره به جزئیات خسارات وارد شده سیل در قلعه گنج عنوان کرد: از این میزان 5 و نیم میلیارد تومان در حوزه کشاورزی، 5 میلیارد تومان در حوزه راه اصلی، فرعی و روستایی و مابقی در حوزه مسکن، آب و برق، تخریب سیل‌بندها، فیبرنوری و مخابرات بوده است.

فرماندار شهرستان قلعه‌گنج با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده تا کنون مشکل آب، برق و مسدود بودن راه‌ها در این شهرستان حل شده است گفت: فیبرنوری ما همچنان دچار مشکل است و پیگیریم به‌زودی این مشکل نیز حل شود.

وی با عنوان اینکه 17 روستای قلعه گنج در سیل اخیر با جمعیت 9 هزار نفر در دهستان سرخ‌قلعه دچار سیل‌زدگی شدند گفت: برای خسارت دیده‌ها پرونده تشکیل شده و این پرونده‌ها برای جبران خسارت به مدیریت بحران ارسال می‌شود.

شهسواری با اشاره به آسیبی که واحدهای مسکونی در این منطقه وارد شده افزود: در این منطقه حداقل به 49 چادر نیاز داریم در حالیکه تاکنون هیچ چادری توسط هلال احمر در این منطقه توزیع نشده است.

کلیدواژه ها :مسکن
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking