۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۴

تولید مواد ضدعفونی کننده در مجتمع ورزشی شهید جهان‌آرا

تولید مواد ضدعفونی کننده در مجتمع ورزشی شهید جهان‌آرا
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان گفت: مجتمع شهید جهان‌آرا کاملا دراختیار مجموعه تولیدات مبارزه با کرونا قرار گرفته است.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سردار سرتیپ حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان گفت: یکی از کار‌هایی که امروز باید دنبال کنیم رفع نیازمندی بیمارستان‌ها و مردم برای پیشگیری از کرونا ویروس است و  مجتمع شهید جهان‌آرا دراختیار مجموعه تولیدات مبارزه با کرونا قرار گرفت.

او افزود: باید کمک بشود تا چرخه انتقال ویروس را کم کنیم تامردم به زندگی عادیشان برگردند و کارگاه خیاطی بسیار خوبی از سوی خواهران مانند دفاع مقدس راه اندازی شده است که بیش از ۴۰ دستگاه خیاطی فعال‌اند که لباس برای پرستاران و پزشکان تولید می‌کنند.

سردار شاهوار پور تصریح کرد: باتوجه به اینکه لباس‌ها یک بار مصرف بوده روزانه بیش از ۱۰۰ دستگاه آماده و تحویل بهداشت درمان داده می‌شود. دربخش موادضدعفونی نیز یک کارگاه دیگر راه اندازی شد که بسیج جامعه پزشکی پای کار است و تمام تولیدات با فرمولی که بهداشت و درمان توصیه می‌کند تهیه می‌شوند و بنا است در اختیار عزیزان قرار گیرد. دانشجویان بسیجی درمجموعه جهان ارا پای کار آمده‌اند و مشغل فعالیت هستند. در این مجموعه چندین کارگاه فعال است، یک کارگاه دیگر تهیه محول با آب را برعهده دارد که برای ضدعفونی تهیه می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج خوزستان گفت: بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، لباس و الکل در مکان‌هایی که نیاز است گروه‌های جهادی توزیع می‌کنند و در اختیار مردم قرار می‌دهند البته نیازمندی‌ها اولویت بندی شده‌اند. یک بخش ازنیارمندی‌ها کسانی هستند که از بیمارستان ترخیص می‌شوند که دوران نقاهت را در منزل سپری می‌کنند که دراین باره نیازمندی‌هایی دارند.

این مقام مسئول ادامه داد: یک بخش دیگر از نیازمندان امراض مزمن دارند که به توصیه بهداشت و درمان آن‌ها در اولویت هستند و  تلاش می‌کنیم با کمک مردم و عمل به توصیه وزارت بهداشت در خصوص ماندن در خانه و پرهیز از تجمع که مهم‌ترین وجه کار است کرونا را شکست دهیم. همه کار‌هایی که مسولان انجام می‌دهند کار‌های کمکی است.

کلیدواژه ها :ولیعصر کارگاه
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking