۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۲

ممنوعیت تردد خودروهای فاقد کارت تردد در شهرستان تفت

ممنوعیت تردد خودروهای فاقد کارت تردد در شهرستان تفت
فرماندار شهرستان تفت با اشاره به محدودیت شدید تردد در این شهرستان به علت حفظ سلامت مردم، گفت: به دنبال استقرار شبانه‌روزی ایستگاه‌های ایست و بازرسی در ورودی‌های شهرستان، تردد کلیه خودروها به استثنا خودروهای حامل سوخت، امدادی، خدماتی، امنیتی، انتظامی و خودروهای دارای برگ تردد ممنوع است.

«علیرضا نوکار» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از محدودیت شدید تردد در شهرستان تفت خبر داد و اظهار کرد: به منظور حفظ سلامت ساکنین شهری و روستایی این شهرستان که اغلب سالخورده و در معرض آسیب هستند و همچنین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تمام ورودی‌های شهرها و روستاهای شهرستان تفت مسدود و محدودیت شدید تردد در این شهرستان اعمال شده است.

وی افزود: به دنبال محدودیت تردد اجرا شده در ورودی‌های شهرستان تفت، ایستگاه‌های ایست و بازرسی به‌ صورت شبانه‌روزی مستقر شده و تردد کلیه خودروها به استثنا خودروهای حامل سوخت، امدادی، خدماتی، امنیتی، انتظامی و خودروهای دارای برگ تردد ممنوع است.

فرماندار تفت با بیان این که از ورود خودروهای دارای سرنشین خانوادگی برای حضور در مناطق شهری و روستایی این شهرستان جلوگیری خواهد شد، گفت: تمام محدودیت‌ها و سخت‌گیری‌ها تنها برای حفظ سلامت مردم است و از مردم می‌خواهیم با رعایت نکات بهداشتی، پرهیز از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و پیوستن به پویش «در خانه بمانیم»، زنجیره انتقال ویروس را بشکنند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :سلامت
منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking