۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

خط تولید ماسک N95 در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود

خط تولید ماسک N95 در استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود
گروه استان‌ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: خط تولید ماسک N95 با تولید روزانه 93 هزار ماسک سه لایه ویژه مراکز درمانی استان بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سیدحسین حسینی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با قدردانی از همکاری مردم در امر مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، اصناف و کسبه استان بوشهر به صورت خودجوش اقدام به تعطیلی بازار کردند که خدمات آنان ستودنی است.

وی، با بیان اینکه برای تهیه لوازم و امکانات لازم در مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر واحدها و کارگاه‌های مختلفی فعال شده است افزود: علاوه بر ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک با همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای ، 2 واحد تولید دستکش یکبار مصرف افتتاح شد و یک واحد دیگر نیز به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به افتتاح کارخانه تولید ژل و محلول ضدعفونی کننده در استان بوشهر خاطر نشان کرد: این واحد اکنون نسبت به تولید مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی اقدام می‌کند که با تامین الکل مورد نیاز تولید این کارخانه افزایش می‌یابد.

حسینی افزود: با افزایش تولید ژل و محلول‌های ضدعفونی و مواد بهداشتی، قیمت این محصولات در استان بوشهر کاهش می‌یابد.

وی، از راه‌اندازی خط تولید ماسک N95 در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: خط تولید ماسک N95 با تولید روزانه 93 هزار ماسک سه لایه ویژه مراکز درمانی استان بوشهر به‌زودی راه‌اندازی و افتتاح می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به گشت‌های مشترک برای رعایت موارد بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا در اصناف و کسبه گفت: کسبه و اصنافی که پس از تذکرات لازم، موارد بهداشتی را رعایت نکنند، مغازه آنان پلمب می‌شود.

حسینی با بیان اینکه تاکنون 20 مغازه که موارد لازم بهداشتی را رعایت نکرده‌اند پلمب شده‌اند  تصریح کرد: بر اساس هماهنگی انجام شده، مغازهایی که موارد بهداشتی رعایت نکنند با حضور تعزیرات حکومتی از فعالیت آنان جلوگیری و پلمب می‌شوند.

602گروه جهادی استان بوشهر در مبارزه با کرونا فعالیت می‌کنند استاندار بوشهر: ورود و خروج مردم استان بوشهردر شهرها کنترل می‌شود 90 درصد بیماران کرونایی استان بوشهر بهبود یافتند / 5 نفر فوت کردند‌

وی، با بیان اینکه از نظر تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی در استان بوشهر وجود ندارد افزود:علاوه بر عرضه کالاهای مورد نیاز مردم در فروشگاه‌ها و اصناف، میوه، شکر و برنج با قیمت مصوب تنظیم بازار عرضه می‌شود.

کلیدواژه ها :بوشهر
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking