۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

سیلاب ‌به 113 کیلومتر راه و 126 ابنیه فنی ‌استان سمنان خسارت زد‌

سیلاب ‌به 113 کیلومتر راه و 126 ابنیه فنی ‌استان سمنان خسارت زد‌
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ‌سمنان گفت: سیلاب سوم فروردین‌ماه به 113 کیلومتر راه و 126 ابنیه فنی در حوزه استحفاظی راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان ‌خسارت زده است.
- اخبار استانها -

احسان منصور کیایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، با اشاره به کاهش چشمگیر جابجایی مسافر با ناوگان عمومی در نیمه اول تعطیلات نوروزی امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته اظهار داشت: جابجایی مسافر با ناوگان عمومی از مبدأ شهرستان‌های استان سمنان از ابتدای تعطیلات نوروزی سال 99 تا کنون به میزان 70 درصد کاهش‌یافته است.

وی علت این کاهش را تبلیغات گسترده مبنی بر پرهیز مردم از سفر با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا عنوان کرد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان در مورد اقدامات این اداره کل در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا گفت: ناوگان‌های مسافری و شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان سمنان با همکاری دستگاه‌های مرتبط به‌صورت روزانه انجام می‌شود.

منصور کیایی با اشاره به بازدیدها و سرکشی‌های مداوم و نظارت بر حسن اجرای اقدامات و فعالیت‌های در حال انجام این اداره کل برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: سرویس‌های بهداشتی مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی استان سمنان نیز به‌صورت روزانه ضدعفونی می‌شوند.

آقای استاندار تحویل بگیرید: افزایش آمار تردد جاده‌ای خراسان رضوی در 24 ساعت گذشتهکاهش ترددهای بین شهری/ چرا برخی از مردم همچنان بی مبالاتی می‌کنند؟

وی در ادامه به موضوع سیلاب‌های رخ‌داده در سوم فروردین‌ماه امسال اشاره کرد و در این زمینه توضیح داد: سیلاب سوم فروردین‌ماه به 113 کیلومتر راه و 126 ابنیه فنی در حوزه استحفاظی راه‌های اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان خسارت زده است.

مدیرکل راهداری و‌ حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان با اشاره به اینکه تمامی نیروهای راهداری با توجه به وقوع بارش‌های شدید باران در محورهای مواصلاتی استان سمنان در حالت آماده‌باش قرار داشتند گفت: 57400 میلیون ریال خسارت در اثر سیل در روزهای گذشته به بخش‌های مختلف زیرسازی، روسازی و ابنیه فنی استان واردشده است.

به گزارش تسنیم، استان سمنان برخوردار از بیش از 800 دستگاه ناوگان عمومی و 40 شرکت حمل‌ونقل مسافر است.

کلیدواژه ها :سمنان
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking