۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

ممنوعیت خروج افراد مشکوک به کرونا از گیلان / مسافران ورودی ‌مشکوک به کرونا قرنطینه می‌شوند

ممنوعیت خروج افراد مشکوک به کرونا از گیلان / مسافران ورودی ‌مشکوک به کرونا قرنطینه می‌شوند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه افراد مشکوک به کرونا حق خروج از استان گیلان را ندارند گفت: مسافران ورودی به گیلان هم در صورت داشتن علایم کرونا قرنطینه می‌شوند.
- اخبار استانها -

رضا اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، ادامه اجرای طرح غربالگری و بسیج ملی مبارزه با کرونا در گیلان را مورد توجه قرار داد و با تأکید بر اینکه افراد مشکوک به کرونا حق خروج از استان را ندارند اظهار داشت: علاوه بر این‌ها مسافران ورودی به گیلان هم در صورت داشتن علایم ویروس کرونا 14 روز قرنطینه می‌شوند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از پایش مسافرانی که از محورهای مواصلاتی مختلف قصد ورود به این استان را دارند خبر داد و عنوان کرد: با تمهیداتی که اندیشیده شده است وضعیت افراد به صورت دقیق مورد پایش و کنترل قرار می‌گیرند تا در صورت داشتن علائم مشکوک به کرونا از ورود آنان به گیلان جلوگیری به عمل آید.

گفت‌وگوی ‌ویدئوکنفرانسی جهانگیری با مدیران گیلانی / اعمال محدودیت‌های جدید برای قطع زنجیره انتقال کرونا‌‌امام جمعه رشت: روند مبارزه بیولوژیک با ویروس کرونا در گیلان مطلوب استخبری خوش از خطه شمال / گیلان از موج سرکش اپیدمی کرونا عبور کرد / کنترل ‌وضعیت بیمارستان‌ها

اسلامی قطع چرخه انتقال ویروس کرونا و شناسایی افراد مبتلا را از جمله اهداف مورد نظر طرح بسیج ملی مقابله با کرونا تلقی کرد و ابراز داشت: اگر فردی متقاضی خروج از استان گیلان باشد اما پس از انجام کنترل‌های بهداشتی لازم مشخص شود که علایم مشکوک به بیماری کرونا در او وجود دارد بدون شک بازگردانده می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه انجام سفرهای بین شهرستانی نیز بر اساس تصمیمات اتخاذ شده فرمانداران در شهرستان‌ها اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: اتحاد و انسجام مردم برای خروج از بحران ویروس کرونا عاملی بسیار مهم و تعیین کننده است بنابراین انتظار داریم همکاری‌های مردم با مجموعه تلاشگران عرصه بهداشت و درمان استمرار داشته باشد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از پایش و تب‌سنجی بالغ بر 317 هزار و 765 نفر در راستای اجرای طرح بازرسی سلامت در خروجی های استان خبر داد و تصریح کرد: با توجه به شرایط حال حاضری که گیلان با آن مواجه است و بنا به صلاحدید‌ها در روزهای اخیر سخت‌گیری‌هایی برای خروج از شهرها اعمال می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking