۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۶

نتایج تلخ بی‌توجهی مردم به هشدارها، افزایش شمار افراد مبتلا قطعی به ویروس کرونا در استان اردبیل به 355 نفر

نتایج تلخ بی‌توجهی مردم به هشدارها، افزایش شمار افراد مبتلا قطعی به ویروس کرونا در استان اردبیل به 355 نفر
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در استان اردبیل با 28 نفر افزایش نسبت به دیروز به 355 نفر افزایش یافته است.
- اخبار استانها -

افشین فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در استان اردبیل با 28 نفر افزایش نسبت به دیروز به 355 نفر افزایش یافته و آمار فوتی‌ها با 5 مورد افزایش به 52 نفر رسید.

وی افزود: نتایج تلخ بی‌توجهی مردم به هشدارها و حضور شان در سطح خیابانها و بازارها در روزهای پایانی سال در این روزها با افزایش شمار مبتلایان مشخص می‌شود.

استاندار اردبیل: در سال جهش تولید گردشگری محور توسعه استروند صعودی بیماری کرونا در استان اردبیل متوقف شده استاردبیل|کاهش 80 درصدی سفرهای نوروزی به اردبیل؛ مبادی ‌ورودی ویژه کنترل می‌شود

قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بیان کرد: در حال حاضر 360 نفر به علت ابتلای قطعی و یا احتمالی به ویروس کرونا، در بیمارستانهای استان اردبیل بستری هستند و متاسفانه بازهم شاهد سیر صعودی این بیماری هستیم.

فتحی تصریح کرد:  با توجه به روند شیوع بیماری و اپیدمی شدن آن  انتظار می‌رود برای چند روز آینده تا اواسط فروردین  میزان مرگ و میر به حدود  58 الی 62  نفر افزایش یابد و میزان ابتلای قطعی نیز به رقم  380 الی 390 نفر در نوسان باشد، اگر ساکنان استان اردبیل  موارد بهداشتی و توصیه های سازمان بهداشت را گوش ندهند باید مابین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنند.

انتهای‌پیام/ 131/ع

کلیدواژه ها :28
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking