۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۹

گزارش ویدئویی تسنیم| ترددهای نگران‌کننده در استان یزد / بلوار جانباز تنها راه خروجی یزد ـ تهران

گزارش ویدئویی تسنیم| ترددهای نگران‌کننده در استان یزد / بلوار جانباز تنها راه خروجی یزد ـ تهران
گروه استان‌ها ـ در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، تمام ورودی‌ها و خروجی الغدیر یزد به غیر از بلوار جانباز مسدود شده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، با وجود تمام هشدارهایی که هر روزه و به کرات از سوی مسئولان و متخصصان پزشکی به مردم داده می‌شود، هنوز افراد زیادی هستند که هیچ توجهی به ویروس کرونا و ضرورت درخانه ماندن ندارند.

بسیاری از افراد همچنان درحال تردد در خیابان‌ها هستند و بسیاری دیگر به قصد دیگر استان‌ها و یا شهرستان‌های استان از خانه بیرون می‌روند و بدون اینکه توجه کنند همین اقدام آنها می‌تواند زمینه شیوع بیشتر کرونا را فراهم کند، به مسافرت می‌روند.

به گفته مسئولان استانی، بسیاری از ترددهایی که در جاده‌های برون شهری یزد انجام می‌شود، مسافرت‌های درون استانی و به قصد شهرستان‌ها و روستاهای مختلف است موضوعی که بسیار نگران‌کننده و البته خطرناک جلوه می‌کند چرا که در روستاهای استان یزد عمدتا افراد با سن‌های بالا زندگی می‌کنند و در صورتی که فردی ناقل بیماری باشد،  به راحتی می‌تواند جان ساکنان آن روستا را به خطر بیاندازد.

در این راستا و به دستور ستاد استانی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، شهرداری یزد اقدام به مسدود کردن تمامی ورودی‌های این شهرستان کرده و تنها راه برای ورود، میدان مدرسی در بلوار جانباز است.

گزارش| اردوغان و موقعیت ترکیه در جهانِ پساکرونامصاحبه| افسر سابق سیا: سوءمدیریت ترامپ بحران کرونا در سراسر آمریکا را بدتر کردحضور تیپ 392 زرهی ارتش برای مقابله با ‌کرونا / همسران نیروهای ارتش هم پای کار تولید ماسک آمدند‌

در این محل هم تست تب سنجی انجام می‌شود و در صورتی که فردی مشکوک به دارا بودن علائم ویروس کرونا باشد، جلوی وی گرفته می‌شود همچنین از ورود مسافران دیگر استان‌ها هم به یزد جلوگیری می‌شود.

همچنین خروجی یزد به تهران هم از پل الغدیر مسدود شده و افرادی که قصد خروج از یزد به سمت استان‌های تهران، اصفهان و دیگر نقاطی که از این مسیر راه آنها قابل استفاده بود را دارند هم تنها می‌توانند از مسیر بلوار جانباز استفاده کنند.

در ادامه فیلمی کوتاه از مسیرهای مسدود شده شهرستان یزد را مشاهده می‌کنید.

ویروس کرونا ,

کلیدواژه ها :جانباز اخبار یزد
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking