۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

حضور تیپ 392 زرهی ارتش برای مقابله با ‌کرونا / همسران نیروهای ارتش هم پای کار تولید ماسک آمدند‌

حضور تیپ 392 زرهی ارتش برای مقابله با ‌کرونا / همسران نیروهای ارتش هم پای کار تولید ماسک آمدند‌
تلاش نیروهای تیپ 392زرهی ارتش در منطقه دشت آزادگان برای غربالگری، پایش خودروها، تولید ماسک و لباس‌های بیمارستانی به منظور جلوگیری از گسترش کرونا بی وقفه ادامه دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سرهنگ مسعود حسینی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستور نیروی زمینی ارتش برای کمک به نیروهای هلال احمر مستقر در ورودی شهرها، اظهارداشت: تیپ 392 زرهی دشت آزادگان از روز 28 اسفندماه در 2 نقطه کار غربالگری و تب سنجی را به همراه نیروهای هلال احمر برعهده گرفته و درحال ارائه خدمات بهداشتی است.

وی افزود: اکنون 15 نفر از نیروهای ارتش در 2 ایستگاه غربالگری و تب سنجی ورودی شهر حمیدیه، روستاهای مراونه و خسرج مستقر هستند.
ف

نیروهای تیپ 392 زرهی ارتش در منطقه دشت آزادگان در ادامه با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک و لباس‌های حفاظتی در حمیدیه گفت: یک کارگاه تولید ماسک و لباس‌های حفاظتی و بیمارستانی توسط همسران پرسنل ارتش در کوی سازمانی شهید قاسمی حمیدیه راه اندازی شده که روزانه 500 تا 600 ماسک و لباس حفاظتی در این کارگاه تولید می شود.

سرهنگ حسینی  ادامه داد  این کارگاه در دو شیفت کاری فعال بوده و در صورت نیاز ظرفیت تولید یک هزار ماسک و لباس حفاظتی در روز را دارد.

‌فرمانده نیروی هوایی ارتش: در همه حوزه‌ها آماده مقابله با تهدیدهای استکبار جهانی هستیم / تا ریشه‌کنی کرونا در کنار مردم ایستاده‌ایمنیروی زمین ارتش ایستگاه پایش سلامت الکترونیک در ورودی مشهد راه‌اندازی کردافتتاح نقاهتگاه 2000 تختخوابی ارتش در نمایشگاه بین‌المللی تهران

وی به ایجاد دو آسایشگاه قرنطینه بیماران کرونایی اشاره و عنوان کرد: این دو آسایشگاه تحت نظر بهداری و جنگ نوین تیپ392 ارتش قرار دارد و شش تیم پزشکی برای آن در نظر گرفته شده است.
فرمانده نیروهای تیپ 392زرهی ارتش در منطقه دشت آزادگان افزود: 80 تخت در این دو محل برای بیماران پرسنل وظیفه در نظر گرفته شده که در صورت نیاز برای استفاده عموم مردم در اختیار اداره بهداشت شهرستان حمیدیه نیر قرار می گیرد.
به گزارش تسنیم، تیپ 392 زرهی شهید آشوری حدود 9 روز می شود که راه اندازی شده است.

کلیدواژه ها :تیپ همسر داری لباس
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking