۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

کرونایی‌های کرمان از مرز 200 نفر گذشت / آزمایش 11 بیمار دیگر در کرمان مثبت شد

کرونایی‌های کرمان از مرز 200 نفر گذشت / آزمایش 11 بیمار دیگر در کرمان مثبت شد
گروه استانها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان از ابتلای 11 بیمار دیگر در استان به کووید19 خبر داد و گفت: مجموع بیماران کرونایی کرمان به 202 نفر رسید.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حمیدرضا رشیدی‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کووید 19 در استان کرمان اظهار داشت: از 72 مورد تست انجام شده در استان جواب آزمایش 11 بیمار دیگر مثبت شد.

فرمانده سپاه کرمان: برای خدمت به مردم از کسی اجازه نمی‌گیریم / همه امکانات‌ را ‌برای مقابله با ‌کرونا به میدان آورد‌یمگفت‌وگوی ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور با‌ استاندار کرمان /‌ از سلامتی مردم منطقه خوشحالم / خسارت‌های سیل جبران خواهد شد‌آخرین آمار کرونا در کرمان| 192 نفر به کرونا مبتلا شدند / 23 بیمار جان باختندبیماران کرونایی 10 درصد تخت‌های بیمارستانی کرمان را اشغال کردند

وی با بیان اینکه تعداد مبتلایان کووید 19 در استان به 202 نفر رسیده است افزود: مبتلایان جدید در استان همگی مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان افزود: مطمئناً عده زیادی هم هستند که هنوز به مراکز درمانی مراجعه نکردند اما بیماری را دارند و ناقل آن هستند.

وی با بیان اینکه با بیان اینکه تنها راه قطع چرخه انتقال ویروس کرونا در خانه ماندن و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی است گفت: ماهیت ویروس غیرقابل پیش‌بینی است و امکان تغییر رفتار ویروس وجود دارد.

رشیدی‌نژاد با اشاره به اینکه یک نفر مبتلا امکان انتقال ویروس به حدود 10 نفر دیگر هم را دارد افزود: ماندگاری ویروس در محیط نیز زیاد است و گندزدایی محیط و شستن دست‌ها را باید جدی بگیریم.

وی ادامه داد: اگر به توصیه‌های کارشناسان توجه نشود و میزان مراقبت‌های شخصی را بالا نبریم در روزهای و هفته‌های آینده احتمال افزایش انفجاری تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در استان کرمان وجود دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking