۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۱

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: هیچ کمبودی در تامین مایحتاج مردم نداریم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: هیچ کمبودی در تامین مایحتاج مردم نداریم
استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد پویش «در خانه بمانید» را نجات بخش دانست و گفت: هیچ کمبودی در تامین مایحتاج مردم نداریم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حسین کلانتری در نشست ویدئو کنفرانس با وزیر کشور و معاونان این وزارتخانه با استانداران سراسر کشور اظهار داشت: «طرح فاصله گذاری اجتماعی» با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کووید 19 و طرحی ملی است.

وی با بیان اینکه این طرح به زودی و همزمان با سراسر کشور در استان هم اجرا می‌شود و برای اجرای آن آمادگی کامل داریم، عنوان کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی طرحی جدید، جامع، کامل و فراگیر بوده و با همکاری مردم و با هدف قطع زنجیره انتقال، شیوع و کنترل ویروس کرونا در استان اجرا می‌شود.

کلانتری پویش «در خانه بمانید » را همچنان بهترین راه مقابله با شیوع کرونا ویروس بیان کرد و افزود: طرح فاصله گذاری اجتماعی در کنار طرح‌های سامانه سلامت، تست و نمونه گیری، سامانه 4030،  غربالگری ورودی‌ها کارساز بوده و اجرای کامل آنها در کنترل و مهار ویروس کرونا بسیار موثر هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون 94 درصد از مردم استان در طرح سامانه سلامت شرکت کرده‌اند و روزانه بین 100 تا 150 تست کرونا انجام می‌شود، ادامه داد: از جهتی شناسایی بیشتر افراد و افزایش آمار مبتلا به کرونا را بیان می‌کند و از سویی مانع گسترش و شیوع این ویروس و همچنین عاملی برای قطع زنجیره بیماری کرونا می‌شود.

تهران| گلایه رئیس اتاق اصناف اسلامشهر از بی‌توجهی شهروندان به هشدارهای کرونایی؛ مردم محدودیت‌های تردد را جدی بگیرندتزریق بیش از 3833 میلیارد تومان دیگر توسط دولت به نظام سلامت کشور برای مقابله با کروناپیام کرونایی دریانوردان ایرانی؛ "ما در کشتی می‌مانیم، شما در خانه بمانید"

کلانتری از تلاش‌ها، همکاری و زحمات دانشگاه علوم پزشکی، سپاه فتح استان، نیروی انتظامی، هلال احمر، صدا و سیما، بخش خصوصی، شهرداری‌ها، هنرمندان، تشکل‌های مردم نهاد، اصحاب رسانه، دهیاران، شوراهای اسلامی  و عموم مردم استان صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

وی از نماینده ولی فقیه، نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان و منتخبین مردم استان در مجلس شورای اسلامی از ائمه جمعه و جماعات صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

کلانتری با تاکید بر اینکه در استان با همه توان و ظرفیت آماده هستیم و تلاش می‌کنیم و آرامش و سلامت مردم اولویتی بسیار مهم و اساسی است، افزود: تمام صنوف تا 16 فروردین تعطیل بوده و چهار صنف خبازان، قصابان، خواربار فروشی‌ها و میوه و تره باری‌ها تنها در صورتی می‌توانند فعالیت داشته باشند که پروتکل بهداشتی را کاملا رعایت کنند.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد بر نظارت و دقت بیشتر و مستمر بر این صنوف و از جمله پمپ بنزین‌ها و CNGها به دستگاه‌های متولی تاکید کرد.

کلانتری در خصوص تامین مایحتاج مردم ادامه داد: در این خصوص هیچ کمبودی نداریم و تمام نیازها، کالاهای اساسی و ضروری مردم تامین و ذخیره شده است.

کلیدواژه ها :تامین اجتماعی
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking