۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۶

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا در کلانشهر تهران:

مردم تهران در سال ۹۹ باید محدودیت‌های بازدارنده را تجربه کنند

مردم تهران در سال ۹۹ باید محدودیت‌های بازدارنده را تجربه کنند
زالی گفت: در سال ۹۹ مردم تهران محدودیت‌های اجتماعی مدنی و مسائل بازدارنده را باید تجربه کنند.

زالیبه گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: بخشی از رفتار‌های روزمره مردم و زندگی آن‌ها باید کرونایی باشد و در سال ۹۹ مردم تهران محدودیت‌های اجتماعی مدنی و مسائل بازدارنده را باید تجربه کنند.

او افزود: مردم باید آمادگی داشته باشند تا در صیانت از سلامت شهروندان، برخی از مداخلات بازدارنده را به طور جدی اجرایی کنند. در گام اول در جلسه امروز با شهرداری و دیگر مسئولان، قرار شد تمام بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها تعطیل شوند.

زالی تأکید کرد: با توجه به پیشنهاد ما مبنی بر کاهش فعالیت‌های روزمره، یکی از اقدامات ما تعطیلی حمل و نقل عمومی به ویژه مترو و ناوگان اتوبوسرانی است و این کار در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفته است و منتظر ابلاغ شورای شهر در خصوص تعطیلی اتوبوس و مترو هستیم.

زالی بیان کرد: در جلسه امروز که با حضور مسئولان انتظامی و دادستانی برگزار شد، تضامین لازم حقوقی و قضایی بازدارنده به پیوست مصوبات تهران قرار می‌گیرد و هر گونه مداخلات بازدارنده از پیوست انتظامی حقوقی و قضایی برخوردار است.

کلیدواژه ها :کلانشهر
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

website tracking