۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۷

تعطیلی مطلق در ادارات هرمزگان وجود ندارد

تعطیلی مطلق در ادارات هرمزگان وجود ندارد
معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تعطیلی مطلق در ادارات هرمزگان وجود ندارد و ادارات باید با حداقل ظرفیت کار خود را پیش ببرند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سعید ناجی اظهار داشت: ادامه تعطیلی صنوف و مجتمع‌ها که از ابتدای سال تعطیل اعلام شده است همچنان تا 15 فروردین ادامه دارد و نظارت لازم هم انجام خواهد شد.

وی افزود: صنوفی که وظیفه تامین نیازهای ضروری مردم را بر عهده دارند مانند نانوایی‌ها،‌ قصابی‌ها، ‌پروتئینی‌ها و سوپر مارکت‌ها باز هم به فعالیت خودشان مانند گذشته ادامه خواهند داد و نظارت کافی بر این صنوف نیز انجام خواهد شد. 

استاندار هرمزگان: خود را برای بدترین شرایط شیوع کرونا آماده کرده‌ایم + فیلماستاندار هرمزگان: مراقبت‌ها در مبادی ورودی و خروجی استان هرمزگان تشدید می‌شوداستاندار هرمزگان: راه‌اندازی سامانه تلفنی 190 موجب کاهش مراجعه غیرضروری به مراکز درمانی شده است

معاون سیاسی، ‌امنیتی و ‌اجتماعی استانداری هرمزگان بیان کرد: تعطیلی ادارات بر اساس بخشنامه معاون اول رئیس جمهور با شرایط و محدودیت هایی اعمال خواهد شد به این ترتیب که یک سوم نیروهای ادارات در ادارات مشغول به ارائه خدمات خواهند بود.

وی عنوان کرد: دستگاه‌های خدمات رسان به ویژه دستگاه‌هایی که با موضوع مدیریت بیماری کرونا سر و کار دارند و بایستی بیماری را کنترل کنند حتما باید با قوت به کار خود ادامه دهند.

ناجی تصریح کرد: بنابراین تعطیلی مطلق در ادارات استان هرمزگان وجود ندارد و ادارات باید با حداقل ظرفیت به کار خود ادامه دهند تا در امورات مردم خللی ایجاد نشود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking