۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۱

رهبر انقلاب خطاب به پزشکان و پرستاران:

کار شما، جهاد فی سبیل الله است

کار شما، جهاد فی سبیل الله است
رهبر انقلاب در یکی از سخنرانی‌های تلویزیونی سال ۹۸ فعالیت و کار پزشکان و پرستاران در زمینه خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا را جهاد فی سبیل الله دانستند.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چند ماهی از ورود کرونا به کشورمان می‌گذرد. تاکنون بیش از ۲۷ هزار تن از هموطنان ما به این ویروس مبتلا شده اند که متاسفانه بیش از ۲ هزار تن از آن‌ها جان خود را از دست داده اند.

از روز‌های نخست ابتلا هموطنانمان به کرونا پزشکان پرتلاش و پرستاران فداکار بصورت شبانه روز در حال خدمت رسانی به بیماران هستند. پزشکان و پرستارانی که روز‌ها و شب‌های متمادی به دور از خانواده و فرزندان خود در تلاش برای نجات هموطنان خود هستند. این فداکاری و تلاش آن‌ها موجب شده تا حدود ۱۰ هزار تن از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یابند. مجاهدتی خستگی ناپذیر که رهبر انقلاب نیز آن را " جهاد فی سبیل الله" تعبیر کردند.

ایشان در یکی از سخنرانی‌های تلویزیونی سال ۹۸ خود در این خصوص فرمودند: «پزشکان، پرستاران، بقیّه‌ی عوامل درمانی حقیقتاً در حال جهاد فی‌سبیل‌الله هستند؛ این کاری که امروز این‌ها میکنند جهاد فی‌سبیل‌الله است و ارزش خیلی بالایی دارد.»

کار شما، جهاد فی سبیل الله است

کلیدواژه ها :الله
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking