۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

8 هزار واحد صنفی متخلف در بهارستان پلمب‌ شد

8 هزار واحد صنفی متخلف در بهارستان پلمب‌ شد
رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری در جهت مقابله با کرونا از پلمب قریب به 8 هزار واحد صنفی در بهارستان خبر داد.
- اخبار استانها -

جعفر درویشی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به پلمب‌ برخی واحد‌های صنفی به دلیل عدم رعایت مصوبه ستاد پیشگیری با ویروس کرونا اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا به جز فروشگاه‌‌های موادغذایی و پروتئینی، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، میوه فروشی‌ها، سایر اصناف تا تاریخ 15 فروردین‌ماه تعطیل هستند.

وی ادامه داد: در طرح پلمب گسترده واحدهای صنفی، شهرداری‌های صالحیه، نسیم‌شهر، گلستان و دهیاری‌ها با همکاری خوب نیروی انتظامی در حال اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستند و این امر همچنان نیز ادامه دارد.

بیش از 100 واحد صنفی متخلف از مصوبات قرارگاه پدافندزیستی استان مرکزی پلمب شدواحدهای صنفی متخلف از مصوبات قرارگاه پدافندزیستی استان مرکزی پلمب شدندآخرین اخبار کرونا در کاشان| تعطیلی واحدهای صنفی در کاشان به روایت تصویر/3 واحد مختلف در اردستان پلمب شد

رئیس اتاق اصناف بهارستان ضمن تکذیب بسته شدن فروشگاه‌های موادغذایی در بهارستان تصریح کرد: هیچ کمبودی در تأمین کالای ضروری و مایحتاج اولیه در شهرستان بهارستان وجود ندارد و مردم به شایعات توجه نکنند و به سمت فروشگاه ها هجوم نبرند.

درویشی همچنین افزود: از مردم درخواست داریم در صورت مشاهده فعالیت قهوه خانه‌ها و کافی‌شاپ، گزارشات خود را با سامانه 124 در میان بگذارند.

وی سپس با اشاره به قیمت کاهش گوشت مرغ خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هیچ‌گونه مراسم عمومی در رستوران‌ها و مساجد برگزار نمی‌گردد و میزان مصرف موادپروتئینی کاهش چشمگیری داشته است بنابراین قیمت مرغ نیز رو به کاهش است.

کلیدواژه ها :بهارستان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking