۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵

ثبت خسارت محصولات کشاورزی به صورت غیر حضوری در مرودشت

ثبت خسارت محصولات کشاورزی به صورت غیر حضوری در مرودشت
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: بهره برداران اعم از زراعی، دامی، باغی خسارت دیده از سرمای سوم فرودین ۱۳۹۹ می‌توانند بدون مراجعه به شعب از طریق سامانه جامع بیمه کشاورزی خسارت خود را ثبت کنند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عزیز رحیمی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت بیان کرد:  به منظور کاهش تردد و جلوگیری از انتشار کرونا ویروس اقداماتی از سوی مدیریت شعب بانک‌های کشاورزی برای ثبت خسارت کشاورزان و دامداران به صورت غیرحضوری در حال انجام است.

او، تصریح کرد: متقاضی پس از ورود به صفحه اصلی سامانه جامع بیمه کشاورزی به آدرس (cs.sabka.ir) گزینه ورود به عنوان مشتری (ورود اطلاعات کد ملی و تاریخ تولد و  نام) را انتخاب کند.

رحیمی ادامه داد: پس از آن گزینه ورود به سامانه و انتخاب آیتم پورتال مشتریان و گزینه خسارت‌های من، در پایان با انتخاب گزینه ثبت خسارت جدید، خسارت خود را ثبت و تایید کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت افزود: از آن جا که رخداد‌هایی مانند سیل، تگرگ، سرمازدگی و طوفان در فصل بهار اجتناب ناپذیر است از بهره برداران درخواست می شود در زمان مناسب نسبت به بیمه محصولات کشاورزی خود اقدام کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking