۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷

خدمات‌رسانی بی‌وقفه مراکز بهداشتی و درمانی خراسان جنوبی به مردم

خدمات‌رسانی بی‌وقفه مراکز بهداشتی و درمانی خراسان جنوبی به مردم
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از فعالیت‌ها و اقدامات نوروزی و اجرایی معاونت غذا و دارو در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس بازدید کرد.

محمد دهقانی، امروز پنج شنبه ۷ فروردین، ضمن بررسی روند صدور مجوز تولید ماسک، محلول‌های ضد عفونی و البسه از نزدیک با چند نفر از متقاضیان تولید ماسک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایسنا، وی همچنین از انبار دارویی، انبار محل نگهداری مکشوفات، آزمایشگاه کنترل مواد غذایی و بهداشتی و مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم (۱۹۰) مستقر در محل معاونت غذا و دارو بازدید کرد.

غلامرضا آهنی، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز در این بازدید گفت: در ایام تعطیلات نوروز معاونت غذا و دارو به صورت تمام وقت و بدون کوچکترین وقفه‌ای در ارائه خدمت با حضور همه روزه اعضای ستاد کرونا و تعدادی از همکاران سایر حوزه‌ها خدمات رسانی به عموم مردم، سازمان‌ها و نهادها و به ویژه در حوزه پشتیبانی از مراکز درمانی و بهداشتی داشته است.

وی در خصوص خدمات داروخانه‌ها در تعطیلات نوروزی، یادآور شد: با برنامه‌ریزی انجام شده و تدوین برنامه کشیک داروخانه‌ها در طول ایام تعطیلات نوروزی خدمات رسانی به مردم تداوم دارد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :غذا نوروزی
منبع : ایسنا
website tracking