۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۰

کشف گوشت و مرغ یخی تاریخ مصرف گذشته توسط ناظران ویژه اقتصادی در کرج

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف مقادیری گوشت و مرغ تاریخ مصرف گذشته یخی توسط ناظران ویژه اقتصادی خبر داد.
- اخبار استانها -

علی اکبر مختاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، با اشاره به تداوم و تشدید بازرسی‌ها از واحدهای صنفی که مردم اقلام مورد نیاز روزانه خود را از آنها تهیه می‌کنند،اظهار داشت: مقداری گوشت‌های یخی تاریخ گذشته از واحد صنفی گوشت و پروتئین فروشی توسط ناظرین ویژه اقتصادی در کرج کشف شد.

کشف 20 کیلو گوشت خوک در چلوکبابی خیابان شریعتی!کشف سوسیس و کالباس‌هایی با گوشت خوک در غرب تهرانقیمت گوشت گوسفندی کاهش یافت اما هنوز 30 هزار تومان حباب دارد

وی افزود:متاسفانه این واحد صنفی به تقلب گوشت‌های یخی و تاریخ گذشته را  در آب گرم وارد و یخ گوشت را آب می‌کرد و  به عنوان گوشت گرم و چرخ کرده به مردم می فروخت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه مردم باید گوشت و اقلام مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنند،بیان کرد: این واحد صنفی در این وضعیت اضطراری از این موضوع سوء استفاده کرده و برای وی پرونده تعزیراتی تشکیل شده است.

مختاری با بیان اینکه هماهنگی لازم برای معدوم سازی گوشت‌های یخی با دامپزشکی البرز انجام شد،گفت: یک واحد صنفی مرغ فروشی هم که مرغ‌های تاریخ مصرف گذشته یخی را آب و به شیوه غیر بهداشتی به تقلب به مشتریان عرضه می‌کرد نیر شناسایی و برای این واحد هم به جرم عرضه مرغ تاریخ مصرف گذشته و کم فروشی تشکیل پرونده داده شد.

کلیدواژه ها :البرز کرج تعزیرات
منبع : تسنیم
website tracking