۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹

تولید ماسک‌های بهداشتی در اقامتگاه بوم‌گردی جاجرم

تولید ماسک‌های بهداشتی در اقامتگاه بوم‌گردی جاجرم
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی جاجرم با اشاره به مشارکت هنرمندان صنایع‌دستی و تأسیسات گردشگری در جهت مقابله با ویروس کرونا، از ایجاد کارگاه تولیدی ماسک در اقامتگاه بوم‌گردی این شهرستان خبر داد.

به‌گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ،  اسماعیل کارگرمقدم مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی جاجرم گفت :  با شیوع ویروس کرونا، تأسیسات گردشگری علاوه بر همکاری و اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی، در راستای مقابله با این ویروس نیز مشارکتی فعال دارند که ایجاد کارگاه تولید ماسک‌های بهداشتی در اقامتگاه بوم‌گردی روستای طبر یکی از این اقدامات است.

کارگرمقدم افزود:   این فعالان حوزه صنایع‌دستی و گردشگری، این روز‌ها در اقامتگاه بوم‌گردی خود با تولید ماسک‌های بهداشتی در پویش مبارزه با کرونا مشارکت دارند و بخشی از نیاز‌های مردم در این حوزه را رفع می‌کنند.

شهرستان جاجرم در جنوب غربی استان خراسان شمالی قرارگرفته و از شمال به شهرستان مانه و سملقان، از غرب به شهرستان گرمه، از جنوب به استان سمنان، از جنوب شرق به استان خراسان رضوی، از شرق به شهرستان اسفراین و از شمال شرق به شهرستان بجنورد محدود می‌­شود.

به دلیل افزایش نیاز به ماسک در روز‌های شیوع ویروس کرونا، تعدادی از کارگاه‌های صنایع‌دستی استان در این زمینه فعال‌شده‌اند و به تولید ماسک‌های بهداشتی اقدام می‌کنند.

کلیدواژه ها :نمایندگی
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking