۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸

روحانیون استان سمنان پیشتاز در آگاه‌سازی مردم برای مقابله با کرونا هستند

روحانیون استان سمنان پیشتاز در آگاه‌سازی مردم برای مقابله با کرونا هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت: روحانیان و تشکل‌های مذهبی استان سمنان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا حضوری فعال و داوطلبانه دارند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حجت‌الاسلام علی شکری پیش از ظهر امروز در جلسه ویدئو کنفرانس کمیته تبلیغات اسلامی ویژه مبارزه با کرونا در استان سمنان که با حضور رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی و تشکل‌های دینی استان سمنان برگزار شد اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان همگام و همراه با دیگر نهادها و سازمان‌ها از ابتدای شیوع ویروس کرونا اقدامات مختلفی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا انجام داده است.

وی راه‌اندازی 2 پویش سراسری #به_توان_ما و #معنویت- و- انفاق را از جمله برنامه‌های تبلیغات اسلامی با هدف مقابله با کرونا عنوان کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان اضافه کرد: در قالب پویش # به_توان_ما روحانیان استان سمنان و هیئت‌های مذهبی و... به‌صورت داوطلبانه اقدام به تأمین اقلام بهداشتی نظیر ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده ویژه نیازمندان و مراکز درمانی کرده‌اند.

شکری بیان کرد: ترویج معنویت در جامعه و تولید محتوای فاخر فرهنگی از طریق فضای مجازی از دیگر اقدامات تبلیغات اسلامی استان سمنان برای مبارزه با کرونا است.

150 طلبه در قرارگاه مقابله با ویروس کرونا حوزه‌های علمیه خراسان شمالی تلاش می‌کنندکارگاه‌های  تولید ماسک طلبه‌های جهادی بسیجی در استان مرکزی راه‌اندازی شددر شرایط بحران تبلیغ جهادی نیاز است؛ هر طلبه نقش رسانه‌ای خود را ایفا کند

وی از همکاری مداحان، تشکل‌های مذهبی، مؤسسات قرآنی، روحانیان با دانشگاه‌های علوم پزشکی استان سمنان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در قالب انجام برنامه‌های مختلف خبر داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان آگاه‌سازی مردم برای مقابله با کرونا را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: از ظرفیت روحانیان استان سمنان در نقاط مختلف شهری و‌ روستایی برای تشویق مردم به ماندن در خانه استفاده می‌شود.

کلیدواژه ها :روحانیون موضوع مذهبی
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking