۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۶

مراسمهای‌ اعیاد نیمه شعبان در هیئت مجازی اوقاف استان البرز برگزار می‌شود

مراسمهای‌ اعیاد نیمه شعبان در هیئت مجازی اوقاف استان البرز برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان البرز از برگزاری ویژه برنامه‌های اعیاد شعبانیه در هیئت مجازی این اداره خبر داد.
- اخبار استانها -

حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستور شورای تامین و ستاد مبارزه با ویروس کرونا مبنی بر عدم برگزاری برنامه‌هایی که منجر به تجمع می‌شود، اداره کل اوقاف استان هیات مجازی را برای جلوگیری از قطع ارتباط فرهنگی با جامعه راه اندازی کرد.

جشن‌های بزرگ اعیاد شعبانیه استان مرکزی با رویکرد مردم‌محور برگزار می‌شودویژه برنامه‌های اعیاد شعبانیه در 150 مسجد چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شودکرسی‌های تلاوت نفحات ویژه اعیاد شعبانیه

وی با اشاره به در پیش بودن اعیاد شعبانیه، افزود: برنامه‌های مختلفی به مناسبت اعیاد شعبانیه در هیات مجازی استان تدوین شده که اجرا می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز  با بیان اینکه ویژه برنامه‌های اعیاد شعبانیه در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه این هفته برگزار می‌شود،بیان کرد: این برنامه‌ها در درگاه مجازی امامزادگان شاخص استان البرز به‌صورت مستقیم پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه تلاش همه باید برای اقدامات پیشگیرانه از کرونا باشد، گفت: امیدواریم با تلاش مسئولان و رعایت نکات بهداشتی توسط مردم شاهد ریشهکن شدن هرچه زودتر ویروس کرونا در کشور باشیم و سلامتی کامل به جامعه برگردد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking