۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

کمک ۶۰۰ میلیونی کریمان یزد به خط مقدم مبارزه با کرونا

کمک ۶۰۰ میلیونی کریمان یزد به خط مقدم مبارزه با کرونا
یکی از هماهنگ‌کنندگان گروه خیری کریمان یزد با اشاره به عضویت ۲۵۶ نفر از مردم خیرمند استان در این گروه، از ۶۰۰ میلیون تومان کمک این گروه تاکنون به کادر درمانی استان در رابطه با مبارزه با کرونا خبر داد.

«الهام صمدی میرزایی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اشاره به این که گروه خیری کریمان قبل از بحران کرونا در قالب تهیه بسته‌های غذایی برای نیازمندان فعالیت داشته است، اظهار کرد: با وقوع بحران کرونا تعداد ۲۵۶ نفر از اعضای مردمی گروه، فعالیت گسترده‌ای را در این زمینه آغاز کرده‌اند و کمک‌های متفاوت مالی از ۵۰ هزار تا ۱۰۰ میلوین تومان را در این رابطه شاهد هستیم.

وی با اشاره به کمک ۶۰۰ میلیونی این گروه خیری جهت درمان کرونا، تصریح کرد: کمک‎ها از سوی اشخاص متفاوتی انجام و در قالب تهیه مواد غذایی و کمک نقدی به پرسنل بیمارستانی با اهدای کارت‌های هدیه‌ی ۱۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان در دو مرحله با مجموع اعتبار حدود ۳۰۰ میلوین تومان توزیع شده است.

صمدی میرزایی در ادامه از تهیه‌ی گان و لباس‌های بیمارستانی و سایر دوخت و دوزها، تهیه و توزیع صبحانه و میان وعده بین کادر درمانی، تهیه بن‌های خرید جمعاً به مبلغ ۱۷۵ میلیون تومان و تهیه ۱۲۸ عدد ماسک فیلتردار توسط اعضای خیر این گروه خبر داد و گفت: این گروه خیری که با حضور و مشارکت مردم پدید آمده تاکنون نیز ۱۰ دستکاه پالس اکسیمتری، ۱۰ دستگاه تب سنج دیجیتالی، تعدادی دستگاه فشار سنج و گوشی پزشکی تهیه و به بیمارستان‌ها اهدا کرده است.

این خیر یزدی با بیان این که برش و دوخت لباس‌های مورد نیاز مراکز درمانی با همکاری هلال احمر استان خبر داد و گفت: تهیه چکمه، ماسک و گان، دستکش و سایر منسجوجات با هزینه‌کرد ۱۰ میلیون تومان نیز از دیگر فعالیت‌هایی است که خیرین در حال انجام آن هستند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking