۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰

بسته حوادث

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در گلستان/ کشف بیش از ۸۴ هزار عدد داروی قاچاق در آزادشهر

دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در گلستان/ کشف بیش از ۸۴ هزار عدد داروی قاچاق در آزادشهر
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری دو سارق حرفه‌ای و کشف ۸۴ هزار عدد داروی قاچاق در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی گلستان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در مینودشت و با توجه به اهمیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
او افزود: ماموران پس از بررسی‌های اطلاعاتی و انجام تحقیقات تخصصی، موفق به شناسایی سارق حرفه‌ای شده و طی هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به ارتکاب ۳۳ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در شهرستان مینودشت اقرار کرد.
اعتراف به ۳۱ فقره سرقت در گنبدکاووس
سردار قاسمی ادامه داد: در پی وقوع چند فقره سرقت کابل برق در گنبدکاووس، شناسایی و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی و رصد سرنخ‌های موجود موفق شدند سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به ۳۱ فقره سرقت کابل برق در شهرستان گنبدکاووس اقرار کرد.
کشف ۸۴ هزار داروی قاچاق در آزادشهر
فرمانده انتظامی گلستان گفت: ماموران انتظامی آزادشهر در ایست و بازرسی تیل آباد حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند.
سردار قاسمی افزود: در بازرسی از این اتوبوس، ۸۴ هزار و ۷۸۰ عدد انواع داروی قاچاق کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه دارو‌های کشف شده پس از صورتجلسه تحویل مراجع ذیصلاح شدند، گفت: در این راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
سردار قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: کالای قاچاق یکی از عوامل تهدیدکننده اقتصاد و سلامت جامعه بوده لذا پلیس برابر قانون با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.   انتهای پیام / ق
کلیدواژه ها :دستگیری
منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking