۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۹

ورود سامانه بارشی به استان کرمان از روز یکشنبه هفته آینده

ورود سامانه بارشی به استان کرمان از روز یکشنبه هفته آینده
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده سامانه بارشی دیگری استان کرمان را تحت تاثیر قرار می دهد که بیشترین بارش ها در روز یکشنبه خواهد بود. 

"میترا یاوری" در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت جوی استان کرمان اظهار کرد: براساس نقشه های هواشناسی، برای امروز (پنجشنبه) و فردا (جمعه هشتم فروردین ماه) به ویژه در جنوب استان بارندگی را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه فردا در پاره ای از مناطق شمال استان نیز بارندگی دور از انتظار نیست، افزود: از روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده سامانه بارشی دیگری استان کرمان را تحت تاثیر قرار می دهد که بیشترین بارش ها در روز یکشنبه خواهد بود. 

یاوری با اشاره به اینکه پیش بینی می شود میزان بارش‌های روز یکشنبه در استان کرمان بیش از ۳۰ میلیمتر باشد، تصریح کرد: دمای هوای شهر کرمان صبح امروز دو درجه سانتیگراد بوده که پیش بینی می شود در گرم ترین ساعات به حدود ۱۵ درجه برسد. 

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه هم اکنون دمای هوای کرمان ۱۱درجه سانتیگراد است که در مقایسه با روز گذشته در همین ساعت دو درجه گرم‌تر شده است خاطر نشان کرد: صبح امروز لاله زار با دمای پنج درجه زیر صفر سردترین نقطه استان و کهنوج روز گذشته با دمای ۲۴ درجه گرم ترین نقطه بوده است. 

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking