۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

گزارش ویدئویی تسنیم| اقدام جهادی سپاه البرز در ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک / همت بانوان بسیجی برای شکست کرونا‌

گزارش ویدئویی تسنیم| اقدام جهادی سپاه البرز در ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک / همت بانوان بسیجی برای شکست کرونا‌
گروه استان‌ها ـ لشکر 10 سیدالشهدای سپاه استان البرز با ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک، با همت بانوان بسیجی در حال تامین ماسک مورد نیاز بیمارستان‌ها و مردم کم برخوردار شهر اشتهارد است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، بانوان بسیجی شهر اشتهارد این روزها در کارگاه خیاطی  که به همت سپاه ناحیه اشتهارد و گروه جهادی شهید حمزه کاظمی لشکر 10 سید الشهدای کرج  راه‌اندازی شده است بی وقفه مشغول تولید ماسک هستند تا بتوانند این نیاز ضروری  مردم و پرسنل بیمارستان‌های استان را تامین کنند.

تولید ماسک‌های بهداشتی و توزیع در مناطق کم برخوردار اصفهان+تصاویر‌‌جهادگران مردمی بندرماهشهر در کنار ماسک، دستکش ‌تولید می‌کنند + تصاویر‌توزیع روزانه 40 هزار ماسک در گلستان؛ مشکلی در تأمین نیازهای بهداشتی و درمانی نداریمگزارش ویدئویی تسنیم| اقدام جهادی سپاه لرستان در ایجاد کارگاه‌های تولید ماسک / همت بانوان بسیجی برای شکست کرونا‌

این کارگاه تولید ماسک در شهر اشتهارد  یکی از چندینکارگاه خیاطی سپاه استان البرز  است که از چند روز گذشته کار تولید ماسک را آغاز و قادر است روزانه بیش از 1000 ماسک تولید کند.

این ماسکها به همت گردان امام حسین(ع) لشکر 10 سیدالشهدای البرز  روزانه در اختیار مردم و اقشار کم برخوردار در شهرستان اشتهارد و دیگر مناطق حاشیه نشین این شهر توزیع می شود.

در ویدئو زیر این اقدام جهادی سپاه استان البرز و همت بانوان بسیجی شهر اشتهارد برای شکست کرونا را ببینید:

کلیدواژه ها :شکست
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking