۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۳

اصناف پرند از 3 ماه بخشودگی عوارض کسب و کار معاف شدند

اصناف پرند از 3 ماه بخشودگی عوارض کسب و کار معاف شدند
شهردار پرند گفت:همزمان با اوج گرفتن شیوع کرونا ویروس و تعطیلی اصناف و کسبه در شهر پرند کاسبان پرند شامل سه ما بخشودگی عوارض کسب و کار می شوند.
- اخبار استانها -

علیرضا عرب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در پرند،نسبت به محدودیت و تعطیلی اصناف و کسبه در شرایط بحرانی کروناویروس اظهار داشت: از کسبه هایی که برای همراهی با سلامت جامعه و پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا ویروس واحدهای صنفی خود را تعطیل کرده اند تشکر و قدردانی مینمایم و در جهت حمایت آنها اقدام متناسبی با شرایط کنونی کرونا ویروس گرفته شده است.

شهردار پرند با اعلام این که برای حمایت از کسبه های همگام با تعطیلی واحد صنفی خود در شرایط بحرانی کرونا ویروس در شهر سه ماه از عوارض کسب و پیشه آنها بخشیده خواهد شد، گفت: با مجوز شورای شهر، شهرداری نسبت به این کار اقدام خواهدکرد و امیدواریم به این شکل بتوانیم در حد توان از کسبه ای که این روزها مغازه های خود را تعطیل کرده اندو با ما در مقابله با شیوع کرونا ویروس همراه بودندحمایت کنیم.

وی همچنین با بیان این که اقدام کسبه در تعطیلی مغازه ها همزمان با شیوع کروناویروس کار مهمی  است، گفت: کسبه فداکاری کرده اند و با بستن و تعطیلی مغازه های خود با جریان سلامتی مردم همراه شده اند و از تجمع و ترددهای غیرضروری جلوگیری شده و در قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس جلوگیری کرده اند که این کار قابل ستایش و بسیار ارزشمند است.

عرب در پایان خاطرنشان کرد:بخشودگی سه ماهه عوارض کسب و پیشه کسبه پرند در قبض عوارض سال 99 آنها منظور خواهد شد و کسبه نگران عوارض نباشند و با درخانه ماندن و رعایت نکات بهداشت عمومی و فردی مارا در شکست کرونا ویروس یاری نمایند.

دولت در جهت حمایت از تولید کنندگان بخشودگی یا تاخیر در دریافت مطالبات را اعمال کندگزارش| تصویب طرح دو فوریتی ‌تعطیلی مراکز تجاری تا پنجم فروردین / بخشودگی اجاره اسفند و فروردین املاک شهرداری ‌به مستاجران ‌تهران| اجاره‌بها اماکن ورزشی دولتی در بهارستان شامل بخشودگی می‌‌شود

 

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking