۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶

قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۰۰۰ ماسک به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج اهدا کرد

قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی ۱۰۰۰ ماسک به بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج اهدا کرد
بیش از ۱۰۰۰ ماسک توسط قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج اهدا شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، سرهنگ ناصر صالحی مسئول قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز با حضور در بیمارستان امام سجاد (ع) بیش از یک هزار ماسک به این بیمارستان اهدا و از زحمات و همکاری‌های مجموعه کارکنان این بیمارستان تقدیر کرد.

او افزود: حرکت جهادی شما در به عهده گرفتن بحث استریلیزاسیون ماسک‌های تولیدی بار سنگینی از دوش ما برداشت و اگر همکاری و توان ظرفیتی شما نبود، شاید نمی‌توانستیم روزانه همین بخش اندکی که از نیاز استان را در حال تامین بوده، روانه داروخانه‌ها کنیم.

نیکبخت رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج بیان کرد: آسایش و آرامش امروز ما مدیون خدمات و جان فشانی‌های شما و همکارانتان در سپاه پاسداران است و ورود سپاه به بحث تولید ماسک التهاب و نگرانی استان را تا حد زیادی برطرف کرده است.

او گفت: در این شرایطی که خود بیمارستان‌ها و مراکز درمانی با هزاران مشقت و سختی ماسک و لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را تامین می‌کنند، ورود شما برای تأمین نیازهای مردم ستودنی و قابل تقدیر است.

او بیان کرد: برای من و همه همکارانم در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج باعث خوشحالی و افتخار است که توانستیم در این راه کمکی کنیم و تا پایان کار با تمام توانمان به همکاری با شما ادامه خواهیم داد.

 

کلیدواژه ها :سلیمانی
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking