۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

پدر و پسر سارق با ۸ فقره سرقت منزل دستگیر شدند

پدر و پسر سارق با ۸ فقره سرقت منزل دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری پدر و پسر سارق با ۸ فقره سرقت منزل در عملیات ماموران انتظامی پاسگاه کوهپایه خبر داد.

پدر و پسر سارق با ۸ فقره سرقت منزل دستگیر شدندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سرهنگ محمدرضا فدا، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل ویلایی روستای کوهپایه شهر کرمان ماموران انتظامی این فرماندهی دستگیری عامل یا عاملان سرقت را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

او با اشاره به اقدامات اطلاعاتی، گشت زنی‌های هدفمند و تلاش شبانه روزی پلیس، تصریح کرد: ماموران پاسگاه کوهپایه این فرماندهی موفق شدند، سارقان را که پدر و پسر بودند را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر و مقداری از اموال مسروقه را نیز کشف کنند.

سرهنگ فدا با اشاره به اینکه این پدر و پسر با تخریب دیوار منازل اقدام به سرقت می‌کردندافزود: در تحقیقات و بازجویی‌های انجام گرفته از سوی پلیس، سارقان به ۸ فقره سرقت از ویلا‌های روستای کوهپایه کرمان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در خاتمه با اشاره به تحویل متهمان به مراجع قضائی، غفلت مالباختگان را موجب سرقت سارقان دانست و از مردم خواست، با رعایت اصول پیشگیری از سرقت و توجه به هشدار‌های پلیس، دست سارقان را از اموالشان کوتاه کنند.

کلیدواژه ها :دستگیری پسر پدر
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking