۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۹

سال ۹۸ سالی پر برکت برای بخش کشاورزی بود

سال ۹۸ سالی پر برکت برای بخش کشاورزی بود
مدیرکل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سال ۹۸ سالی پر برکت برای بخش کشاورزی بود.

سال ۹۸ سالی پر برکت برای بخش کشاورزی بودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، ذبیح الله غریب مدیرکل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سال زراعی ۹۸-۹۷ برای کشاورزان سالی بسیار خوب همراه با بارندگی‌های بسیار مطلوب که بعد از یک دهه خشکسالی اتفاق افتاد.

او افزود: در سال ۱۳۹۸ شاهد توفیقات زیادی در عرصه‌های مختلف کشاورزی از جمله رتبه برتر استان چهارمحال و بختیاری در ارزیابی‌های وزارت جهاد کشاورزی، رتبه برتر مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی، کسب رتبه دوم امور اراضی استان در شاخص‌های واگذاری و توسعه اراضی، رتبه دوم اجرای سیستم‌های نوین آبیاری و معرفی نمونه‌های برتر بخش کشاورزی استان بودیم.

غریب با اشاره به بهره گیری از دانش روز در کشاورزی اضافه کرد: کشاورزان ما به این باور رسیده اند که از دانش روز استفاده کنند و تولیدات نشان می‌دهد استفاده علم و دانش در کشاورزی چه میزان تأثیرگذار است.

او با بیان اینکه توسعه بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری نیازمند ورود سرمایه گذار است ادامه داد: سرمایه گذاری در تولید از سودآورترین کار‌های در حوزه اقتصاد بوده که در این میان بخش کشاورزی جایگاه بالایی دارد و توسعه کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است و بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری ظرفیت‌هایی بی شماری برای توسعه دارد.

غریب به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید اشاره کرد و افزود: یکی از بخش‌هایی که می‌تواند زمینه ساز رونق تولید باشد بخش کشاورزی است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking