۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹

تشریح اقدامات سپاه برای مقابله با کرونا در کردستان؛ حفظ سلامت مردم در اولویت است

تشریح اقدامات سپاه برای مقابله با کرونا در کردستان؛ حفظ سلامت مردم در اولویت است
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان به تشریح اهم اقدامات سپاه برای مقابله با ویروس کرونا در استان پرداخت.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار سیدصادق حسینی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک سال نو، و به تشریح اهم اقدامات سپاه بیت‌المقدس برای مقابله با ویروس‌کرونا در استان پرداخت و اظهار داشت: نیروهای سپاه از روز آغاز شیوع این بیماری به صحنه آمده و در کنار مدافعان سلامت به مردم خدمت‌رسانی کرده و تا ریشه‌کن کردن این ویروس در کنار مردم خواهند ماند‌.

وی از تلاش‌های بی‌شائبه اصحاب رسانه قدردانی کرد و افزود: خبرنگاران در این برهه کنونی همچون گذشته رسالت خطیری بر عهده داشته و در جبهه جنگ نرم تلاش و ضمن انعکاس خدمات نظام با هجمه‌های دشمنان مقابله می‌کنند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با قدردانی از تلاش‌های مدافعان امنیت و سلامت، پزشکان و پرستاران تصریح کرد: سپاه علاوه‌بر حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب، همانند هم‌اکنون در صحنه حضور یافته و همه ظرفیت‌ها برای مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم پای کار است.

فرمانده سپاه استان کردستان در گفت‌وگو با تسنیم: تمام امکانات لجستیکی و درمانی ‌سپاه برای ریشه‌کن‌سازی «کرونا» در خدمت مردم است + فیلمفرمانده سپاه کردستان: همه ‌ظرفیت‌های سپاه را برای مبارزه با ‌کرونا ‌پای کار آورده‌ایم

وی با بیان اینکه سپاه از ابتدای انقلاب در مسائل و حوزه‌های مختلف ورود کرده است، گفت: سپاه برای مقابله با کرونا در دو بخش درون سازمانی و برون‌سازمانی ر استان اقدامات زیادی انجام داده و حفظ سلامت مردم اولویت ماست.

سردار حسینی از تشکیل قرارکاه پدافند زیستی و گروه‌های مختلف و اعلام دو هزار و 440 نفر برای خدمت در نقاهتگاه‌های سپاه خبر داد و بیان کرد: در مجموع 16 هزار و 16 نفر از نیروهای بسیج و مردمی برای مقابله با ویروس کرونا در استان سازماندهی شده‌اند.

کلیدواژه ها :بیت
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking