۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۵

تولید ماسک‌های بهداشتی و توزیع در مناطق کم برخوردار اصفهان+تصاویر‌

تولید ماسک‌های بهداشتی و توزیع در مناطق کم برخوردار اصفهان+تصاویر‌
گروه استان‌ها- ماسک‌های سه لایه بهداشتی به همت خیریه طه و همکاری خیرخواهانه خیران اصفهانی تولید و در محلات کم برخوردار توزیع شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، از زمان شیوع و گسترس ویروس کرونا در کشور اقدامات و فعالیت‌های بسیاری از سوی مسئولان و کادر درمانی برای درمان مردم مبتلا صورت گرفت؛ اما علاوه بر موضوع درمان مسائل دیگری نظیر بهداشت و ضدعفونی کردن معابر، منازل و اماکن  نیز مطرح بود که گروه‌های بسیاری برای برطرف کردن این مشکلات دست به کار شدند.

گروهی با تهیه مواد ضد عفونی و ضد عفونی کردن معابر و اماکن و گروهی دیگر با تهیه و تولید ماسک به یاری مردم شتافتند، با توجه به اینکه نواحی کم برخوردار برای تهیه ماسک و مواد ضد عفونی با مشکلات بیشتری مواجه بودند برخی از گروه‌ها و مراکز خیریه اقدام به تهیه و توزیع ماسک بین این نواحی کردند.

به همین منظور نیز گروهی از بانوان خیر منطقه 9 با همکاری خیریه طه اقدام به تولید ماسک‌های سه لایه بهداشتی و سپس توزیع آن در محلات کم برخوردار کردند.

تردد خودرو در روز 13 فروردین در معابر شهری اصفهان ممنوع شدگزارش| جولان خودروها با پلاک‌های غیربومی در استان‌ها / گلایه مردم ایران از سفرهای نوروزی / مسافرانی که کرونا سوغات می‌آور‌نداستاندار اصفهان: وضعیت اصفهان قرمز است / در 24 ساعت گذشته بیماران مشکوک به کرونا 7 درصد رشد داشت

تولید و توزیع ماسک‌های سه لایه بهداشتی به همت خیریه طه و همکاری خیرخواهانه خیران منطقه 9(خواهران) در فرهنگسرای موعود در حال انجام است.

در این ماسکها یک لایه کربنی برای فیلتر کردن ویروس بکار رفته است و در این موقعیت حساس و نیاز مبرم به استفاده از ماسک، این ماسکها قابل شستشو بوده و پس از هر بار مصرف می‌توان آنها را شست و جهت استرلیزه کردن، 10 دقیقه در آب درحال جوش قرارداد و سپس مجددا استفاده کرد.

کلیدواژه ها :خیریه
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking