۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱

کوجیما باز هم ذهن گیمر‌ها را با اخبار عجیب خود درگیر می‌کند

کوجیما باز هم ذهن گیمر‌ها را با اخبار عجیب خود درگیر می‌کند
هیدئو کوجیما با انتشار تصویری در صفحه توییتر خود خبر از انتشار خبری جدید در ماه مارس داد.

کوجیما باز هم ذهن گیمرها را با اخبار عجیب خود درگیر می‌کندبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، هیدئو کوجیما یکی از مرموزترین و چالش برانگیزترین سازندگان عناوین رایانه‌ای در جهان است؛ این سازنده برای جلب توجه گیمر و بالاتر رفتن آمار فروش عناوین آینده خود همواره پیش از عرضه بازی‌های جدیدش دست به عرضه اطلاعاتی عجیب و بسیار گنگ می‌زند که باعث به وجود آمدن شایعاتی متعدد در فضای مجازی می‌شود. چند ماه پیش و قبل از عرضه بازی Death Stranding، کوجیما تصاویری از این بازی را منتشر می‌کرد که گیمر با نگاه از هر زاویه به این تصاویر به موضوعی جدید می‌رسید که هیچ ارتباطی با برداشت قبلی‌اش از تصویر نداشت و عملا کوجیما از این طریق گیمر‌ها را گمراه و حس کنجکاوی آن‌ها را تحریک می‌کرد.

پس از عرضه بازی Death Strandig به تدریج حضور کوجیما نیز در فضای مجازی کمتر شد و تمرکز خود را روی عرضه بروزرسانی و بسته‌های الحاقی این بازی گذاشت. اما ظاهرا کوجیما باز هم قصد دارد گیمر‌ها را درگیر عنوان آینده خود کند و توجه‌ها را به سمت خود جلب کند.

کوجیما باز هم ذهن گیمرها را با اخبار عجیب خود درگیر می‌کند

هیدئو کوجیما به تازگی در صفحه توییتر خود تصویر جدیدی را منتشر کرده که این تصویر مربوط به یک تقویم نصب شده روی دیوار می‌شود. کوجیما در قسمت توضیحات این تصویر صرفا واژه مارس را نوشته است و از آنجایی که این تقویم به سال ۲۰۲۰ مبربوط می‌شود احتمالا باید در این ماه منتظر انتشار خبری از عنوان بعدی در حال ساخت توسط هیدئو کوجیما باشیم.

بیشتر بخوانید: از بال‌های تاریک تا شتاب در شهر؛ بهترین بازی‌های ایرانی را بشناسید

چندی پیش نیز کوجیما اعلام کرده بود که قصد دارد روی یک عنوان بزرگ کار کند که احتمالا ترسناک خواهد بود و همین موضوع احتمال اعلام خبری ساخت بازی جدید از سوی کوجیما در ماه مارس را به شدت افزایش می‌دهد. همچنین این احتمال وجود دارد که کوجیما در این تاریخ قصد معرفی یک بسته الحاقی جدید برای بازی Death Stranding را داشته باشد؛ با این حال تا زمان انتشار توییتی جدید از سوی کوجیما نمی‌توان روی این موضوع نظر قطعی داد.

کلیدواژه ها :تصویر
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking