۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱

اعزام هفت دستگاه ماشین آلات راهداری یزد به کرمان

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد از اعزام هفت دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک راهداری یزد به مناطق سیل زده کرمان خبرداد.

اعزام هفت دستگاه ماشین آلات راهداری یزد به کرمانمحمد رستگاری معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد در گفت گو با در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ، گفت: ️در پی وقوع سیل در منطقه جنوب کرمان، مجموعه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اعزام یک دستگاه تریلی، یک دستگاه بولدزر، چهار دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو گشت سواری به جنوب کرمان، به یاری هموطنان ساکن این منطقه شتافتند.

او با بیان اینکه هشت نیرو و کارشناس نیز به این منطقه اعزام شده اند، افزود: ماموریت اصلی نیروها و ماشین آلات راهداری استان یزد و دیگر استان ها، بازگشایی و بازسازی محورهای مواصلاتی تخریب شده ناشی از سیل و کمک رسانی به سیل زدگان این منطقه است.

رستگاری ادامه داد: نیروها و ماشین آلات سبک و سنگین راهداری از روز سه شنبه ۵ فروردین ماه عازم مناطق سیل زده جنوب استان کرمان شدند و به مدت دو هفته البته به مردم این مناطق خدمت رسانی خواهند کرد.

به دنبال بارش‌های شدید باران در چند روز اخیر استان‌های هرمزگان، بوشهر، فارس، سیستان و بلوچستان، قم، گیلان و کرمان درگیر سیل و آبگرفتگی شدند و در این بین برخی محورهای فرعی در شهرستان‌های رودبارجنوب، کهنوج و فنوج  مسدود و برخی از دهستان‌ها نیز در محاصره آب قرار گرفتند.

کلیدواژه ها :یزد
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking