۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۶

معاون استاندار سمنان:

ضدعفونی محله به محله استان سمنان ادامه خواهد داشت

ضدعفونی محله به محله استان سمنان ادامه خواهد داشت
فخری گفت: به دستور وزیر کشور برای گندزدایی و ضدعفونی مناطق شهری طرح محله محور شدن شهر‌های استان توسط شهرداری‌ها تداوم خواهد یافت.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در نشست شهرداران استان سمنان که از طریق ویدئو کنفرانس در استانداری برگزار شد، با اشاره به دستور وزیر کشور برای گندزدایی و ضدعفونی مناطق شهری در راستای طرح محله محور شدن شهر‌های استان، گفت: شهرداری‌ها در کنار دیگر ارگان‌های نظامی و مردمی برای ضد عفونی کردن محلات استان خدمات خوبی را انجام داده‌اند.

او با بیان اینکه ورود شهرداری‌ها سبب می‌شود که رویکرد‌های اصولی‌تر برای مهار و مقابله با کرونا ویروس اعمال شود، ابراز کرد: ضدعفونی صحیح یکی از بهترین و مؤثرترین راه‌های مقابله با ویروس کرونا است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در دیگر بخش سخنان خود به ضرورت اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی نیز از سوی شهرداری‌های استان اشاره کرد و گفت: در سال جاری شهرداری‌ها علاوه بر فعالیت در بخش عمرانی، در بخش‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هم نقش‌آفرینی کنند.

فخری با بیان اینکه برای سرمایه‌گذاری‌های جدید در مناطق شهری استان سمنان باید برنامه‌ریزی کرد، گفت: در راستای تحقق شعار سال و همچنین ایجاد شهر‌های پویا و تولیدمدار، شهرداری‌ها نقش غیرقابل‌انکاری دارند.

انتهای پیام / ر

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking