۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۷

دستور قاطع دادستان کرمانشاه در برخورد جدی با نزاع کنندگان بیمارستان طالقانی

دادستان کرمانشاه دستور دستگیری و برخورد قاطع با نزاع کنندگان و قمه کشان بیمارستان طالقانی کرمانشاه را صادر کرد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شهرام کرمی بااشاره به وقوع یک فقره درگیری طایفه ای در شهرک بلوردی بیستون، بیان کرد: در این نزاع دسته جمعی که در شهرک بلوردی بیستون رخ داد، تعدادی از افراد هر دو طایفه با سلاح سرد مجروح شدند.

مدعی العموم بااشاره به انتقال مجروحین این نزاع به بیمارستان طالقانی کرمانشاه، بیان کرد: متاسفانه برخی از نزاع کنندگان در بیمارستان هم به درگیری خود ادامه دادند و با بکارگیری سلاح های سردی همچون قمه و شمشیر نظم و امنیت بیمارستان را برهم زدند.

دادستان کرمانشاه افزود: این افراد پس از پایان درگیری و ایجاد رعب و وحشت در بیمارستان بسرعت از محل متواری و مخفی شدند.

او تاکید کرد: پس از وصول گزارش این درگیری به دادسرای استان سریعا دستور پیگیری و دستگیری متهمین به ضابطین دستگاه قضایی استان صادر شد.

کرمی از دستگیری تعدادی از متهمین خبرداد و بیان کرد: سایر متهمین نیز تحت پیگیر قانونی قرار گرفته اند و با شناسایی محل اختفای آنها بزودی آنها نیز به دام دستگاه قضایی استان گرفتار خواهند شد و به سزای عملشان می رسند.

او در پایان برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی را از اولویت های جدی دستگاه قضایی استان خواند و یادآورشد: با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی مردم استان بصورت قاطع و سریع برخورد می کنیم.

کلیدواژه ها :دستگیری قضایی
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking