۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۱

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان جنوبی به 225 نفر افزایش یافت‌

آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان جنوبی به 225 نفر افزایش یافت‌
گروه استان‌ها ـ رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند تعداد مبتلایان قطعی ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی را تا این لحظه 225 نفر اعلام کرد.
- اخبار استانها -

محمد دهقانی فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار کرد: تا ظهر امروز آمار رسمی مبتلایان به کرونا در خراسان جنوبی 225 مورد مثبت اعلام شده است.

وی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته 8 مبتلای جدید به آمار اضافه شده‌اند‌، گفت: از این تعداد متاسفانه تا ظهر امروز 20 نفر فوت شدند.

استاندار خراسان جنوبی: محدودیت‌های بیشتر در موج دوم تعطیلات نوروزی اعمال می‌کنیماهدای اقلام بهداشتی پارلمان بخش خصوصی کشور به 14 به بیمارستان خراسان جنوبیآمار مبتلایان به ویروس کرونا در خراسان جنوبی به 217 نفر افزایش یافت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ادامه داد: تعداد بیماران ترخیص شده نیز تا 24 گذشته 149 مورد بوده است.

دهقانی بیان کرد: هیچ نقطه‌ای بدون آلودگی به کرونا در استان وجود ندارد و قطعا آمار مبتلایان به ویروس کرونا بیشتر از افراد بستری شده در بیمارستان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در خصوص مراقبت از خانواده فرد مبتلا به کرونا و جلوگیری از انتقال ویروس، بیان کرد: این خانواده‌ها از نظر بروز علائم توسط همکاران بهداشت چک می‌شوند و فرد مبتلا نیز تا 14 روز شرایط قرنطینه خانگی را باید رعایت کند و به خانواده‌ها آموزش‌های لازم داده می‌شود‌.

وی تاکید کرد: مهمترین و بهترین کار ممکن در این شرایط رعایت نکات بهداشتی و کاهش ترددهای غیر ضرور در سطح شهر و مسافرت های بین شهری است.

کلیدواژه ها :بیرجند
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking